Заключена тема
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 13 от общо 13

Тема: Отново ми изтриха мнение в другия форум

  1. #11
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Здравейте, колеги.
    Тъй като Админа заключи другата тема тук реших да опиша още пикантни моменти от другия форум.
    Бях качил снимки на модели - оказа се след ден два - снимката сменена с тоалетна . Мислих - не съм я сменил аз .
    Изглежда наглоста няма граници и манията за величие е нагазила някои хора. .
    Смених си снимката с пожелания към хората дето могат да я подменят- сещате се кой може да е .
    За съжаление горчивината от обидата остава и когато ще имаме среща на полигоните това неминуемо ще се прояви - после се приказват някакви приказки , ама кой ти чува.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    11

    Може би най-добре е Админа да заключи и тази тема. Нищо лично.
    Поздрави!
    Начо Начев

  3. #13
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Заключвам темата !!!

    Според мене се изписа достатъчно. Да се надяваме, че който е трябвало, вече си е взел бележка. Може пък да се окаже, че с тези две теми сме допринесли за подобряване на ситуацията.

    И разбира се горещо да се надяваме, че няма да има повод темите да бъдат отключвани отново.

    Жалкото е само едно:

    Цензурата в Моделистика към нашия форум си остава, и това е ФАКТ !!!
    А когато фактите говорят, боговете мълчат !!!

    И докато този факт е факт, над разбирателството в нашето моделарско общество ще е надвиснал черен облак и от дъжд на вятър ще прехвърчат светкавици.

    И само да кажа още нещо, което не искам да скривам или премълчавам:
    Когато създадох форума, най-наивно публикувах в Моделистика един постинг с информация за него и с предложение за сътрудничество. Този постинг бе изтрит за нула време и аз бях наказан с 3 точки за нерегламентирана реклама. Това наказание още не е изтекло. След като разбрах, че това се възприема като реклама, предложих на Ristis в лично съобщение да си заплатя за рекламата. Но това също ми бе отказано. Изводите си правете сами.
    Росимир Матеев

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен