Визуализирани са от 1 до 10 от общо 28

Тема: Анонимност

Threaded View

  1. #12
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Аз съм въздържал се. И едното, и другото имат плюсове и минуси.
    Дотук разсъждаваме от "наша", моделарска гледна точка и така погледнато съм "ЗА". Дори и телефон за връзка би било добре да има или скайп.

    Но на човек, който е нов в областта подобно изискване може да му се стори прекалено. Би си помислил следното: "Гледай ги тия, говорят си на малки имена, познават се, а са въвели правила за това!". Такова изискване би стреснало начинаещ. Поне мен ме е стряскало. Аз бих се притеснил не толкова от името, колкото от изискването за местоживеене.

    Заради втората гледна точка съм "ПРОТИВ"

    Според мен най-разумно е личната информация да е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА, като попълването й носи на потребителя малък "бонус" или "привилегия". Но не съм аз човекът, който може да прецени каква. Друга възможност е своеобразен "гратисен период", в който потребителят да се ориентира и да прецени дали може да предостави данните или е притеснително за него. За анонимни потребители може да се "орежат" някои от екстрите, като по този начин потребителят се провокира да се представи. Но ако потребителят има основателна причина да е инкогнито и не желае (или не може) да сподели тази причина пред друго лице, тогава според мен е най-редно да му се даде шанс да покаже добронамереността си. Ако този инкогнито потребител пише нормално и споделя информация по хобито - да е добре дошъл с всички екстри. На мен няма да ми пречи, че не си казва името.

    Разбира се всичко това го казвам като предложение. Нямам представа доколко е възможно за ръководството и колко времеемко.
    Последна редакция от ajcinema; 28.01.2010 на 14:20.
    Георги Русинов

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен