+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 3 от общо 3

Тема: Air boat

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Air boat

    Понеже още съм си на почивка на морето, трябваше да направя и някакво корабче което да може да се кара на плажа. Като за начало се спрях на едно депроново глисерче. За чертежа трябва да благодаря на колегата TUBE от другият форум .


    Ето малко снимки от процеса на изработка






    Ето я и в готово състояние



    Не може да се каже че съм впечатлен от хидродинамиката на корпуса но като за първи опит става. Скоро ще има модификации както и нов корпус.
    Неделчо Брънчев

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    18

    Чакаме клипчета с нетърпение за да видим как ще се държи моделчето във водата
    Асен Мартинов 37г. гр.Пловдив Tamiya tt-01 BMW E30 Schnitzer,HB cyclone Opel Astra,Yokomo MR-4TC Custom BMW M3,TEH-R31 EP-Drift,Losi 8ight T-el,Mugen MBX5T-el,Ofna lx1e,LRP-shark 18,Takara tomy D1-AE86 Levin Hayashi

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    софия
    Мнения
    9

    Клипче има в моделистика , на този корпус ,.
    дека -та направо ме разби с простата изработка аз се мъчих с ребра като грешен дявол, този корпус е най стабилен до момента но при мен е с 2ен аерон .
    Сега имам проект за постоянен корпус от разпенен полистирол 1.5мм , новостите са доста по голям окоза се размера има значение мотора остава 100W но ще го карам на 3 клетки .

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен