+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: Предлагам!

  1. #1
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Предлагам!

    Предлагам да направим раздел "Литература" с подраздели "Авио","Авто","Корабо".В последствие може и да се разширят подразделите.
    Разполагам с доста моделарска литература,която бих споделил с останалите участници.Книгите са в .djvu формат.
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

  2. #2
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    Добре ще е да има такъв раздел и да споделяме инфо

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Аз също имам огромно количество литература, чертежи на модели и т.н. Цялата информация ми е предоставена любезно от Бовянски на няколко DVD-та. Имам и голямо количество информация, която сам съм събирал из интернет. Проблема с качването на такава информация е само един - АВТОРСКИТЕ ПРАВА.

    Ще създам раздел ЛИТЕРАТУРА, но горещо ви умолявам да не качвате материали, за които не сте наясно с авторските права. Публикувайте само това, което е свободно за разпространение или за което имате разрешение от автора.

    Изрично обявявам, че екипа на форума Моделист BG не носи никаква отговорност за това какви материали качват неговите посетители.

    Истината обаче е тази, че ако нещо се обърка, ще пострадат собствениците на форума. Така че още веднъж ви умолявам да внимавате какво качвате.

    Засега ще създам раздела ЛИТЕРАТУРА с подфоруми така, както е препоръчал Спортен клуб "Моделисти". Нека да видим какви и колко материали ще се качат. Ако има голям интерес към този раздел, ще активирам една скрита функционалност на форума, за която все още не знаете. Това е Content Management System, която представлява един разкошен WEB сайт с директорийна структура, категории, търсене, подреждане по различни признаци и т.н. Тоест тя е идеална за поддържане на огромни бази данни от структурирана и ерархично подредена информация. Идеална е и за поддръжка на хиляди чертежи, книги, списания и т.н. Не съм я пуснал, защото все още не се е намерил човека, който да е готов да загуби много лично време в нейната организация и поддръжка. Ако се намери такъв човек - пускам я веднага. Ако не - нека засега да пускаме теми в подходящия раздел, а все някога в бъдещето ще ги подредим и класифицираме в Content Management System.
    Последна редакция от Mateev; 05.03.2010 на 01:45.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Създадох форуми ЛИТЕРАТУРА в разделите Авио, Авто и Корабо.
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен