(predvaritelnite mi izvineniq no nqmam kirilica na kompiutura)

Iskam da pomolq za pomosht .. Ot Stara Zagora sum. Minalata zima si zakupih helikopter koito ne e koi znae kakvo .. modela e ''HCW537 4 Chanels'' na distancionnoto za upravlenie pishe 2.4G. Tova za koeto iskam da se dopitam e kak moga da go opravq ? Imam problem, dano nqkoi uspee da razbere tova koeto obqsnqvam zashtoto nqma da e lesno ! V ustroistvoto na helikoptera ima beli plastmasovi zubci, gledah chastite no 1-vo nqma kak da gi namerq i 2-ro tazi chast koqto mi trqbva ne q vidqh. Znachi .. ima dve golemi shaibi sus zubci koito sa edna nad druga i oshte dve miniatiurnichki koito se zahvashtat za zubcite na golemite, ednata malka se zacepva s dolnata golqma shaiba a drugata malka se zacepva s gornata golqma. Problema e che ednata ot miniatiurnite se zagubi i v momenta rabotqt samo gornite dve perki na helikoptera. Problema mi e che choveka ot koito go zakupih otvarq samo po praznicite (toi izvurshvashe i remonti) no razbrah che tazi godina nqma da go ima. Ako na nqkoi mu e poznat modela i moje s neshto da pomogne shte sum super super super blagodaren ! Eto vi i kartinka kak izglejda helikoptercheto koeto e edna pedq - http://img.dxcdn.com/productimages/sku_237851_8.jpg