+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 5 от общо 5

Тема: Макети на танкове и бронетранспортьори

  1. #1
    Наблюдател Аватар на kanibal1959
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    гр. Варна
    Мнения
    5

    Макети на танкове и бронетранспортьори

    Има ли автомоделисти, които изработват макети на танкове, БТР, БМП, БРДМ, САУ и други видове бронирана техника?
    Нека пуснат синмки, чертежи и каквото друго имат. Да видим и да направим една нова тема.
    ПЕТКОВ

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2012
    Живее в
    selo: Momino Selo , ob6tina: Rakovski , oblast: Plovdiv
    Мнения
    2

    БРОНЕТЕХНИКА

    Здравейте , притежавам много документални и съвременни снимки , рисунки (2D И 3D) и чертежи , на бронетехника от Втората Световна Война. Ако някой се интересува да ми пише.
    П.П.: същто така и снимки на стендови модели на на различни любители - моделисти.

  3. #3
    Наблюдател Аватар на kanibal1959
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    гр. Варна
    Мнения
    5

    Здравейте, колеги,
    Аз съм корабомоделист, но реших да изработя модел на някакъв вид бронетехника. За сега още не съм решил, точно, какво да изработя. Ще бъде радиоуправляем модел, това е ясно.
    До сега не съм събирал никакви чертежи на автомодели, затова написах въпроса за тях.
    Без публикации по темата няма да се създаде интерес от обсъждане и споделяне на опит.
    Убеден съм, че автомоделистите, които имат опит могат да покажат моделите си и да ни посъветват с какво да се захващаме.
    Необходими са не само снимки, но и чертежи.
    Затова - публикувайте мнения и информация, моля !!!
    Привет
    ПЕТКОВ

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2012
    Живее в
    selo: Momino Selo , ob6tina: Rakovski , oblast: Plovdiv
    Мнения
    2

    Доколкото разбирам на Вас ви трябва чертеж на който да има оразмеряване (дължина , ширина , височина , междуосие - ако става въпрос за четири , шест или повече колесен модел ). Моля , конкретизирайте от какъв точно чертеж имате нужда и от кой период (1-ва световна война , 2-ра световна война , след военния период или пък от нашето съвремие)

  5. #5
    Наблюдател Аватар на kanibal1959
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    гр. Варна
    Мнения
    5

    Здравейте,
    Още не съм решил, точно, какво да захвана. Двоумя се дали да е от последната война, или нещо съвременно. Ще е танк. Надявах се да се получи разговор и работещите, които имат опит да покажат свои модели. Надявам се, че ще има итерес.
    ПЕТКОВ

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен