+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 17 от общо 17

Тема: Какъв модел да си взема

  1. #11
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Събери още някой лев и си вземи това
    http://steldi-air.com/catalog/produc...oducts_id=2801
    или това
    http://steldi-air.com/catalog/produc...oducts_id=2802

    Не дей с целаа да спестиш едни 100лв да си взимаш тия въшки 1/18 дето са пълен боклук, особенно с тия пласмасови дифове.
    Имам два модела 1/8 на ТТ, и от двата съм много доволен, мога да кажа че са модели правени с акъл. Предполагам и с по-малките им събратя ще е така.
    Неделчо Брънчев

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    58

    Да тези модели са доста добри,но вчера разгледах в магазин conrat и си намерих две бъгита,едното е химото с купе гуми и мотор за 59 паунда , а другото е бъги runger пак за същата цена , ако някои знае каде се намира този магаазин да каже,чух че го имало и в България.
    Борислав Цветанов
    авто моделен клуб Левски
    кара - 1:10 HPI Sprint 2 FLUX

  3. #13
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Добре бе хора, защо в стремеха си да спестите едни кирливи 100лв искате да се набутате с някъв боклук. Моделчетата от стелди, което ти показах ще са супер. 2.4 апаратура и супер ниски цени на частите, какво повече искате.
    Купи си го тоя боклук от конрад и да те видя, как ще пише тема във форума тема "моля помогнете за части" или нещо такова.
    Май и тея от конрад идват без предавател и без батерия и контролер.
    Неделчо Брънчев

  4. #14
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Добре бе хора, защо в стремеха си да спестите едни кирливи 100лв искате да се набутате с някъв боклук.

    Вероятно заради ограничен бюджет. 100 лева може да са малко, може да са много - зависи от дереджето на тоя, дето ги има или няма. :)
    Георги Русинов

  5. #15
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Да, напълно съм съгласен, но тия 100 лв ще си ги "изплати" след като вземе модела, защото като го челоса някъде в единият случей, частите ще му струват 40-50лв и 1 месец чакане, а в другият случей 5-10лв и 2 дена чакане.
    Неделчо Брънчев

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    58

    Съгласен съм за Thuneder Tigera , но ще си помисля аз съм имал такова бъги himoto и знам от къде му се купуват части - Nitro Тek ги има много , вярно , че това тръги от стедли е много по добро .Несъм казвал , че ще взема himototo , просто ги разгледах.Ще посъбера още малко пари и ще видим.
    Борислав Цветанов
    авто моделен клуб Левски
    кара - 1:10 HPI Sprint 2 FLUX

  7. #17
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by bmw_320 View Post
    Да тези модели са доста добри,но вчера разгледах в магазин conrat и си намерих две бъгита,едното е химото с купе гуми и мотор за 59 паунда , а другото е бъги runger пак за същата цена , ако някои знае каде се намира този магаазин да каже,чух че го имало и в България.
    Здравей и аз си бях харесал бъгито ренджара но се отказах конрад има eто и каде има магазини може да идеш в магазина и да дадеш кода и ти порачват и ако си искаш и катаког ще ти дадат имам 2 в нас и има части за ренджара http://www.stbbg.com//?page_id=5

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 13
    Последно мнение: 30.09.2012, 16:21

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен