+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 16 от общо 16

Тема: Продавам няколко HD камери за лека кола

  1. #11
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Имат, но не знам дали е оптически или електронен.
    Росимир Матеев

  2. #12
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by muns View Post
    Усещането за стабилност и скорост е заради широкоъгълните обективи на тези камери. Има ли варио? Или зум, инак казано?
    Точно така - колкото по-широк е обектива, толкова по-малко се усещат трептенията и обратно.

    Освен това от широкоъгълен обектив лесно става дългофокусен (с малка и лека приставка), докато обратното е по-трудно, заради физическите размери на лещата.


    Зумът на такива камери обикновено е само цифров. Няма как с толкова малка оптика. Но... нищо чудно да има и оптически.

    Впрочем, оптиката и сензорите са МНОГО добри. Лично видях картината от няколко подобни камери и съм потресен от това докъде е стигнала снимачната техника в тия миниатюрни размери...

    Е, CMOS не е CCD и никога няма да стане, нооо...
    Георги Русинов

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Започваш да пипаш зума и гледаш отпред лещите. Ако нещо мърда вътре, значи е варио, ако не мърда - забравяш, че го имаш и не го ползваш никога.
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  4. #14
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Темата явно трябва да се премести, но качи някой клип да го видим. Може на някое FTP, че започнах за се зарибявам по тези камери.
    Димитър Пенев

  5. #15
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Продавам няколко HD камери за лека кола. Причината е един гаф с eBay. Днес получавам един мейл от тях с извинения, че на 4 април са имали някакви проблеми със сайта както на eBay, така и на PayPal. Та в мейла ме молят да си прегледам акаунта и предварително ми се извиняват, ако има някоя неплатена стока. И разбира се ме молят да я платя. Поглеждам си акаунта и о УЖАС - има проблем, но точно обратния. Всички джаджи, които съм ги купувал на 4 Април, са ПЛАТЕНИ ДВА ПЪТИ !!! И вече пътуват към мене. Тоест не мога да ги върна.

    Та предлагам за продан следните камери:

    http://www.ebay.com/itm/320866305394...84.m1497.l2649
    http://www.ebay.com/itm/250918285675...84.m1497.l2649
    http://www.ebay.com/itm/280857478827...84.m1497.l2649

    Ако някой проявява интерес, нека да ми напише ЛС и да си запази камера, а когато дойдат, веднага ще му я изпратя на нулева цена (тази от сайта).

    Камерата за кола е хитра джаджа. В интернет има клипове, в които камерата е спасявала някого от затвор, при ПТП с убийство на човек не по негова вина. Може да ви спаси и от несправедливи актове за нарушения. Аз съм имал такъв случай, но не можах да докажа на тъпия полицай, че не съм настъпвал бялата черта. И последно - камерките не са кой-знае колко тежки и един по-голям модел на самолет би могъл да ги носи. Предимства - перфектно изображение както на видео, така и на снимки. Специално съм ги подбирал да са перфектни. Всъщност и трите камерки са последен писък на технологиите, а цената им е народна.
    Първата и третата камерки пристигнаха. Моля Боян Миланов от София и Иван Ангелов от Пловдив да ми потвърдят, че все още ги искат, за да им ги изпратя. Ако някой от тях се откаже, имам още кандидати.
    Росимир Матеев

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    51

    ...

    Да, пращай.
    Боян Миланов, гр. София,
    S10 BLAST TC

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен