+ Ново Мнение
Страница 3 от 3
ПърваПърва 1 2 3
Визуализирани са от 21 до 29 от общо 29

Тема: Нещо като адмиралтейски модел на секция от кораб

  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2632/115341312221452721011358962202EtuDxPZYiVRNoanErFYj .JPG] [/url]

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    съвсем малко напредък вече с изрязани оръдейни портове и до тук не мога зарадилипса на циркуляр да започна обш ивката

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    да не си помисли някой че без руската малинка не работя по секцията днес си набичих материал е с доста загуба но ще свърши работа така че почвам обшивка на модела от вън на долните две дъски се виждат отвжрите за пироните или така наречените по морски нагели на слеващите съм ги икономисал но ще се добавят после еми за днес толкова

  5. #25
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    ааа забравих пироните са около 4000

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2458/150077923716926111921361141232KKjmePTpfdLT6bQdBpNY .JPG] [/url]

  7. #27
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    докато се усетя и публикувах без комент нека ако има колеги по знаещи от мен а то 100 процента е така да кажат дали такава цветова гама е подходяща и да отбележа долната дъска е от угоку а горната тази с дупките е от нашенски орех още се чудя дали би било достоверно така или да продължавам едноцветно с круша само макар че на мен лично едноцветен не би ми харесало

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    от доста време не съм писал за развитието на нещото работата полека лека върви оставих идеята за угокуто и други цветни дървеса реших да се доверя на стария изпитан байц когато ми оправят фотоапарата щота вече имам и такъв звер ще снимам за момента съм зациклил на едно масто защото се появиха неясноти в чертежите за сега толкова

  9. #29
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2012
    Живее в
    Симеоновград
    Мнения
    28

    Здравейте колеги от доста време не съм писал и показвал ама харда ми изгоря и всички снимки по секцията отидоха да не казвам къде но иначе вече съм на фаза почти завършване имам молба някой ако знае как се качват снимки в снимка бг да казва че мен не ме бива кой знае колко предварително благодаря

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен