+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 8 от общо 8

Тема: Резервни части

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    гр.Търговище
    Мнения
    9

    Резервни части

    Здравейте,

    Моля ако някой знае от къде мога да се закупя резервни части за Syma S107, защото от където си го закупих нямат в момента налични части вече повече от 2 месеца.

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Части в България трудно ще намериш. Да не говорим, че ги внасят от Китай и после ти ги продават с една хубава надценка. Защо да я плащаш ?! Виж в eBay, там части колко щеш коя от коя по-евтини. И повечето са с безплатен шипинг така, че ако не ги бързаш няма смисъл да даваш излишно пари.
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    гр.Търговище
    Мнения
    9

    Здравей

    Блгодаря ти за саита случаино до знеш колко може да излезне доставкат и да ли ще ги доставят до българия.
    Последна редакция от aleks; 31.01.2011 на 16:39.

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Доставката е безплатна. Всички доставят до България. Даже вчера си заръчах 240 мАч батерия и куп ррезервни части за моя S107 и ми излезе всичко 45 лева. До 10 дена ще са тука; сега става бързо защото минаха празниците.
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    harmanli
    Мнения
    2

    Quote Originally Posted by aleks View Post
    Здравейте,

    Моля ако някой знае от къде мога да се закупя резервни части за Syma S107, защото от където си го закупих нямат в момента налични части вече повече от 2 месеца.
    i moq be6e takav oba4e v golqm razmer inali e s 2 slota gorini i dolni perki i deto se darji gornata perka s usilvatelq ima 2 pra4ki a te mi se v4upiha napravo cqloto heli e za smqna toi i ima6e otzade v4upeno i perke i prosto ujas...

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    2

    ;)

    Здравейте , имам такъв хеликоптер и търся долна перка и държач за горните перки - много моля , ако някой има тези части да ми пише за да се раберем за цена
    Благодаря !

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439
    Димитър Пенев

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    2

    :)

    Прекрасен линк е това :)
    Понеже съм явно глупав и ми е трудно да пазаря от еБай ,дадох лев на посредник той да ми поръча рез. части - мина месец оказа се че пратката се е изгубила ,казах му че не ми се занимава да ми върне парата и още не ми е ги е върнал .. за това вика ако някой има долна перка и държач за горните перки за които е закрепен и жироскопа или флайбера да ми пише че ми се фърка яко .
    Или другия вариянт е някой ако си търси хели без тези 2 части да ми пише да му го шътна , и да си взема ново 4канално ..
    Та с хелито е летяно точно 5-6дена и приятелката ми го счупи в стената ...

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен