+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 21

Тема: Въпроси от начинаещ,какво ми е нужно и колко ще струва.

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на ПАЦО
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    557

    Гого, нямам никакво желание да споря за каквото и да е казвам ти само ,че това което казваш за радио маяците не е съвсем вярно и GPS тракерите от този тип с асистиран GPS работят добре най вече в градски условия и се ползват да си следиш или детето или кучето ама ти си знаеш. Весели празници!!

  2. #2
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
    Гого, нямам никакво желание да споря за каквото и да е казвам ти само ,че това което казваш за радио маяците не е вярно и GPS тракерите от този тип работят добре най вече в градски условия и се ползват да си следиш или детето или кучето ама ти си знаеш. Весели празници!!
    Прав си Пацо в едно, никои няма полза от безсмислени спорове! Всеки сам си върви по неговия път и това което за мене е добро, за друг е лошо, или грешно, както и обратното!
    Поздрави и успех!

  3. #3
    Наблюдател Аватар на iceman1234
    Регистриран
    Feb 2013
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    30

    Пичове, и двамата имате опит в ползването, някой и в конструирането на подобни системи. Аз, някой ден и аз ще взема да ползвам, да видим кога ще се наканя, сигурно след като изгубя нещо безследно! Главно не ми се утежнява системата с още карантия, че ми е малка платформата още, като мина над 2-3м ще има място и за повече.

    Благодаря за споделения опит, като стигна до там, ще си ви въпросна кое как и защо - в детайли.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59
  2. Replies: 8
    Последно мнение: 22.11.2011, 16:17

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен