+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 1 от общо 1

Тема: лодка за захранване

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    9

    лодка за захранване

    Корпуса е купен от Англия, не се продава тук,или поне аз не съм го виждал...от някаква пластмаса е..една такава особена..не е много твърда,но явно за да е здрава и да поема удари без да се пука.Лодката разпъва по една въдица,отзад не знам дали се вижда има кофичка на която дъното се отваря(със серво машинка),когато ти решиш.На Пясъчник съм я тествал на язовира...на макарите имам по 370 м. корда....развива ги...т.е. във вода ти гарантирам 370м. което е достатъчно..щото на повече няма да виждаш лодката...а на суша съм я пробвал,обхвата е около 600м. Работи с един акумулатор от 6 вт.И не съм имал ядове с нея...продавам я защото всичко на всичко ходих един път за риба ,тази година и даже не я носех.Апаратурата е 4-канална ,на hobby king чисто нов е на един месец е. два броя акумулатори по 6v-7ah чисто нови и 16 броя батерии по 3000 mAh и специално изработен калъф за лодката, със стойка за лодката и зарядно за батериите на лодката,давам още и зарядно за батериите на предавателя. ЦЕНАТА Е 540 ЛЕВА ТЕЛ 0878172434 ПЕШО Click image for larger version

Name:	191120111212.jpg
Views:	838
Size:	94.2 KB
ID:	4849 Click image for larger version

Name:	05082011788(1).jpg
Views:	815
Size:	96.0 KB
ID:	4848
    Последна редакция от pe6o8420; 30.05.2012 на 17:08.
    пешо

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен