+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 20

Тема: Начинаещ

  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    Dobrich
    Мнения
    13

    благодаря ви много но искам да знам дали да взема ново дистанционно след като моето е дори по добро
    ето и снимка

    и

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    гр. В.Търново
    Мнения
    15

    Това като го гледам няма да стане и повярвай не е по-добро. Намерих го в нета http://www.xheli.com/3-channel-apach...ble-horse.html . От 3 канално "хели" ИГРАЧКА. Послушай Георги Русинов и намери Добричкия моделистки клуб. Там ще получиш всички отговори на въпросите си.
    Илия Григоров

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    Dobrich
    Мнения
    13

    моя хеликоптер е същия виж ми самолета

    и

  4. #14
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Това, приятелю, е една чудна играчка. При истинските апаратури, когато движиш дясната ръчка (независимо накъде) ти ще видиш как едни малки части по самолета се движат. При тях, "ръчките" се движат на 360, а при играчките лявата се движи напред-назад, а дясната наляво-надясно. При твоят самолет е така, нали. По-добре не се занимавай с такива играчки, а си вземи нещо по-сериозно.
    И в този случай думата сериозно означава 100 пъти по-забавно. При твоят самолет даваш малко газ и после наляво-надясно. Какво толкова интересно има в това? Направи си една депронка и виж колко по-забавно ще бъде. Ако имаш още някакви въпроси, скайпът ми е denisistaf117. И не се страхувай да ми пишеш, а ако щеш и се обаждай.

    П.П. Не се засягай, когато четеш такива мнения. Ние не ти се подиграваме. Просто виждаме, че си запален и се опитваме да навлезнеш малко в материала. Все пак, това е път, по който всички ние сме минали и ако си достатъчно упорит, ще го минеш и ти.
    Последна редакция от denisista; 07.06.2011 на 23:27. Причина: правописна грешка
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    Dobrich
    Мнения
    13

    Вчера бях в Практикер и си купих депрон, но с какво се реже и относно електрониката от www.hobbyking.com купува се с карта, а доставката кой я плаща и каква е цената до Добрич.
    Между другото днес отивам в клуба по моделизъм Добрич

  6. #16
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by nuralito View Post
    Вчера бях в Практикер и си купих депрон, но с какво се реже и относно електрониката от www.hobbyking.com купува се с карта, а доставката кой я плаща и каква е цената до Добрич.
    Между другото днес отивам в клуба по моделизъм Добрич
    Това е първото смислено нещо, което ще направиш.

    Отиди в клуба, запознай се с хората и обстановката, намери човек, който да ти помага и да ти дава съвети. Желаещи ще се намерят, не се безпокой!!!

    И чак тогава тръгвай да купуваш каквото и да било. Ако искаш да изхарчиш едни парички, дето вероятно си ги събирал сума време, по-добре почерпи някое гадже с тях. :) Недей да купуваш нищо, преди да си се свързал с опитен моделист, защото после ще се наложи да продаваш вече ненужните, но за сметка на това скъпи части.

    П.п. Самолетчето, което имаш е много хубаво! Карай го, докато се счупи и докато му се наситиш. Моделите, които ще се научиш да правиш в клуба са в пъти по-интересни, забавни и красиви!
    Георги Русинов

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    Dobrich
    Мнения
    13

    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=12492 какво бихте казали за това моделче

  8. #18
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Мисля, че това е едно страхотно моделче, обаче то е за вече напредналите пилоти. Както вече ти каза ajcinema, преди да си закупиш или направиш първия авиомодел, трябва да го обсъдиш с по-напреднал моделист. Има много тренери, които са лесни за управление като този например: http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=16569 , но първо на първо си вземи симулатор: http://rchobby.bg/product_info.php?c...roducts_id=178
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Предполагам че не му е тук мястото да питам ама тоя хоби кинг нещо на мен защо не ми го отвааря ? Ако някой знае моля да сподели

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Jun 2011
    Живее в
    Dobrich
    Мнения
    13

    сигурно е браузера виновен

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен