+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: Продавам следното:

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Продавам следното:

    Продавам самолет Cessna 182. Не е завършен смисъл само тялото е готово. Поръчал съм балса за крилата и опрашката. Модела е 660 м. дълъг 920 м. размах продавам го с всички части които ми бяха изрязани на лазер. Модела както се досещате е изцяло от балса. Става за тренер след като бъде довършен разбира се. Към него подарявам фолио за обличане оранжево подариха го на мен за модела и сега аз го подарявам. Също давам колесници без гуми ръчна изработка от стоманена тел. Давам също лепило Ц 300 за довършване на модела лепилото е ползвано само за самолета давам също някакви дреболии от балса също ми бяха подарък.

    При желание ще пратя снимки на самолета и частите има части които съм изрязал аз. Те са 2 за крилата. Като пристигне балсата мога да я включа към цената. Балсата е малко повечко от нужното за самолета тя струва 18 лева а само самолета 80 лева...
    Самолет + балса 95 лева. Мога също да го довърша и тогава да го продам необорудван на цена от 120 лева.Да дапълня също давам като подарък чертеж на самолета горе долу приличен и списък с частите също горе долу хубав.

    Доставката за моя сметка ! Пращам по Еконт за Страната. Иначе съм от Тополовград. Съмнявам се че има някой от там който се занимава с авиоделизъм.


    Скайп: baskoo4
    Имейл: vasko600@abv.bg
    Може и на лична тук в форума

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Все още се продава но вече е почти готов.... Двете полукрила не са свързани и не съм сложил панти на хоризонталния стабилизатор и вертикалното кормило.... Колесниците са само от стоманена тел имам и дърво но все още не съм им взел гуми. Все още се дават към самолета и посочените в първия пост неща!

    Има нужда от: Мотор 150 вата, Спийд Контролер 20-30 A, Батерия 1000-1300 милиампера 20-25 C 3 клетки може и 2 зависи от мотора ако е по-голям може 2 , Гуми за колесника по 30-35 милиметра диаметър, Две серво машинки от най-обигновените по 9 грама, тел стоманена за връзка между машинките и рогчетата много тънка, рогчетата са включени направени от шперплат, и може би още един цвят фолио за обличане но предполагам може и с това което давам и цветно тиксо 1-2 цвята и накрая АПАРАТУРА 4 или повече канала примерно на Хоби кинг е перфектна за този че и за няколко самолета напред!

    ЦЕНА - 105 лева доставка за моя сметка...

    Причина за продажба модела не е подходящ за мен тъй като съм начинаещ и ми трябват пари за да си купя оборудване за една депронка която ще направя в последствие.

    Снимки на лична.

    СПЕШНО Е!!
    Последна редакция от Васил Маринов; 22.07.2011 на 08:30.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Промоция...

    Промоция важаща за следващите 24 часа самолета се продава за 80 лева доставка за моя сметка

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Актуална обява никой ли не иска да си досглоби самолет

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Нова цена 70 лева!!!

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    10

    Актуална Нова цена 65 лева!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен