Визуализирани са от 1 до 10 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

Threaded View

  1. #7
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Тъй като вероятно много хора ще искат да се оплачат от МОДЕЛИСТИКА, искам да ви напомня, че обидите са забранени. Просто се опитайте да цитирате само факти. Може да изказвате и мнения, но без да отправяте директни обиди. Все пак нека да не падаме до тяхното ниво и до нивото на Sonic.

    Предполагам на Ristis и на модераторите от МОДЕЛИСТИКА ще им стане неприятно, че аз подкрепям една такава тема. Истината обаче е, че аз многократно правих опити за създаване на приятелски взаимоотношения и както вече предполагате, тези опити се провалиха. А в последно време Ristis дори и не благоволява да ми отговаря на личните съобщения. Така че прекратявам всякакви по-нататъшни опити за разбирателство, пък нека бъдещето да покаже кой е бил прав и кой - крив.

    Към момента в МОДЕЛСТИКА има жестока цензура по отношение на нашия форум. Вие може и да не знаете, но произволен случаен постинг на някого, с линк към нашия форум, моментално бива изтриван от денонощно дежурещите модератори. Тоест Ristis и модераторите отчаяно се опитват да задържат посетителите при тях с измама. Те нямат смелостта открито да обявят пред останалите каква е истината. Е как да им вярваме на такива хора за всичко останало???
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 21:01.
    Росимир Матеев

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен