Сещам се и за още 2 случая, и двата с двама от най-големите ми приятели - при единия Пацо обиди Пенев, а при другия Ajcinema обиди някого (вече не си спомням). И май с това се изчерпва моята намеса в този форум откакто е създаден (не броим първите няколко дни от създаването, когато имаше много провокации от модераторите на Моделистика).

Та искам да ви кажа, че това колко често ще се меся в чужди мнения зависи от това колко често някой обижда някого. Твърдо съм решен да поддържам добрия тон в този форум и в името на това съм готов не само да трия мнения, но и да забранявам цели акаунти или дори да блокирам достъпа от определен IP адрес.

ПС: Между другото нищо никога не е изтривано от този форум. Всичко се пази и ако искате, мога отново да го извадя на бял свят. Но не виждам каква ще е ползата от това, освен всички да видят и да си припомнят кои са заяждачите, склонни да предизвикват конфликти.

А ако някой се чувствува обиден от моите действия, нека да отвори една анкета и да зададе въпрос от типа:
"Аз обидих едикого си и Матеев ми изтри постинга. Кой според вас е прав - аз или Матеев?"
И ако този някой събере мнозинство - ще му възстановя изтритите мнения.