Резултати от анкетата: Защо въобще се занимавам с моделизъм?

Гласували
98. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • По наследство

    4
    4.08%
  • Нямам какво да правя в свободното време

    4
    4.08%
  • Защото ми доставя удоволствие

    85
    86.73%
  • Обожавам техничарството

    41
    41.84%
  • Имам излишни пари

    4
    4.08%
Анкета с възможност за избор на много отговори.
+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: Анкета "Моделизъм"

  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Анкета "Моделизъм"

    Защо се занимавам с моделизъм?

    Защото ми доставя огромно удоволствие и по този начин разтоварвам от напрежението.
    Последна редакция от rumen; 01.04.2010 на 11:32.
    Румен Драганов

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Аз по наследство имам излишни пари и заради това нямам какво да правя в свободното време...

    Чрез моделите трепя стреса, който натрупвам в службата и в ежедневието. България става все по-неприятно и трудно място за живеене. В тази връзка моделите ми помагат да се отърся отчасти от напрежението и баналните, съпътстващи живота проблеми. По няколко минути дневно заменям житейските грижи с тези, които са свързани с хобито. Така по-лесно се освобождавам от натрупания стрес.
    Също така покрай това хоби се запознавам с интелигентни хора, които са доста над загниващото чалга-ниво, тресящо в див унес масите в "милата ни Родина". Предпочитам да си поиграя (позабавлявам или както щете го наречете) с красив модел, в компанията на знаещи и можещи приятели, отколкото да люпя семки с кварталните пияндета, да вися по кафенетата или да меря п....ки с комшиите кой по-лъскач кола секънд-хенд си е купил.
    Последна редакция от ajcinema; 01.04.2010 на 16:35.
    Георги Русинов

  3. #3
    Наблюдател Аватар на Juniur86
    Регистриран
    Jun 2010
    Мнения
    11

    Много хубава анкета!

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Според мене не са включени всички възможни отговори. Трябва да се добави и отговор от типа "Защото искам да печеля състезания". Румен ако иска, може да го добави.

    Аз лично се занимавам заради удоволствието и най-вече за разтоварване от стреса на ежедневието. Но съм сигурен че има хора, които искат да постигнат високо спортно майсторство и да ходят по национални и международни състезания. За такива хора няма предвиден отговор в тази анкета, а точно този отговор е най-важния.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Според мене не са включени всички възможни отговори. Трябва да се добави и отговор от типа "Защото искам да печеля състезания". Румен ако иска, може да го добави.

    Аз лично се занимавам заради удоволствието и най-вече за разтоварване от стреса на ежедневието. Но съм сигурен че има хора, които искат да постигнат високо спортно майсторство и да ходят по национални и международни състезания. За такива хора няма предвиден отговор в тази анкета, а точно този отговор е най-важния.
    .......удоволствие от сравняване на придобити умения.

  6. #6
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    При мене, как точно, не е много сигурно. Като начало е по наследство. Дядо ми е бил конструктор на един от първите военни или по-скоро шпионски РЦ самолети в България. Тогава е било военна тайна, обаче това време минало и заминало. Някои биха си помислили, че щом е така, много лесно бих си решил проблемите с намирането на ЦТ и други неща. Ама да, ама не. Питам как се намира ЦТ при триъгълно крило, обаче после и думичка не съм схванал.
    Последна редакция от denisista; 26.04.2011 на 20:39.
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 13
    Последно мнение: 28.02.2015, 13:00
  2. "Карибски пирати"
    от steysi_gb във форум: Други плаващи модели
    Replies: 5
    Последно мнение: 25.04.2011, 23:59
  3. Акумулатори за класове" М"
    от steysi_gb във форум: Радиоуправляеми модели
    Replies: 12
    Последно мнение: 24.03.2010, 11:07

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен