+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: Продавам батерии TRAXXAS + зарядно у-во

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Varna
    Мнения
    59

    Продавам батерии TRAXXAS + зарядно у-во

    Здравейте, реших да си продам батериите със зарядното, поради причината, че са ми нужни пари.
    Батерии : Traxxas оригинални за E-revo 1/16. Не знам на колко цикъла е, но имам други батерии които ползвам наместо тези. Батериите са NiMh стандартни мисля 1200mAh. На едната батерия няма лепенка.Има хляб още в тях. (С двете изправям Ревото).
    Зарядно : Зарядното е RipMax ProPeak. Зарежда само NiMh и NiCd. Зарежда на 0.5/1/2.5 Ампера. Когато се зареди батерията показва Зелена светлина. Зардното не го ползвам. Имам друго. Май единствения път когато го ползвах аз, беше наскоро за да съм сигурен, че работи.
    Състоянието им е наистина отлично.
    Цена 65лв (цената е повече от добра. Само зарядното Ново е с 6 лв. по- малко като цена)





  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    5

    Здравей колега,нали ти писах в старата тема че купувам зарядното ,стоя и си го чакам а зарядно няма ,сега виждам че го продаваш отново само че този път в комплект с батерии .Да не говорим че го беше пуснал на 19 лв и когато ти писах че имам интерес набързо си оправи старата тема и стана 25лв .Пиша това колегите да си имат едно наум .Малко некоректно постъпваш и ми изгуби сумати време в уговорки .Айде жив и здрав и дано няма много будали поне отговаря на личните които ти пиша а не да ходя до офиса на еконт за сверки дали случайно не ми е дошло зарядното и не е зле да напишеш на колко си години .

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Varna
    Мнения
    59

    Съжалявам че така се случи. Но ти си имаш пълното право да ме оплюваш. Иначе не се ли замисляш че може и аз, както беше и ти по едно време, де не мога да вляза във форума?
    Айде със здраве.
    п.п. Какво значение е на колко години съм.

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Varna
    Мнения
    59

    UP На темата

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен