+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 1 от общо 1

Тема: РЦ Симуларор от апаратурата ?

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    15

    РЦ Симуларор от апаратурата ?

    Здравейте !
    Закупих си от китайския сайт HobbyKing тяхната радиоапаратура, пуснах два модела и не мога да се оплача от нея, но сега като се развали времето искам да попитам Мога ли да я използвам за Симулатор ? Моделът е този :
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...x_Mode_2_.html
    има един изход за кабел, но тои мисля че е за зареждане на батериите в предавателя, какво ще мипрепоръчате мисля че има и симулатори при които в такъв случай се ползва и приемника и се поставят на изходите на применика, или да си закупя симулатор,
    Бихте ли ми дали съвет към какъв да се ориентирам апаратурата ми не е скъпа - в смисъл че не се притеснявам да я похабя
    И дали е по добре да ползваш истинската си апаратура в такъв случай, имайки предвид че после ще я ползвам на истинските си модели и така ше е по реално ?

    PS: Прегледах цените в Ebay: 6ch Dynam Flight Simulator цена около 20$, за около 30$ има FMS симулатор - явно подходящ за съответния софтуер. и около 35$ има USB с 6 накрайника, които се слагат на приемника, на мястото на серво моторите, обаче пише за Fatuba, мисля че марката не би трябвало да е от значение.
    Бихте ли ми препоръчали вариант ?
    Последна редакция от ivan.pl.kolev; 08.10.2011 на 10:00.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен