+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: Сток клас

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Сток клас

    Искам да отворя малък дебат относно така наречения Сток клас.
    Относно купетата мисля че няма какво да се обсъжда.Може би единствено това че прозорците трябва да са прозрачни-много фирми правят красиви купета за своите RTR модели които са с непрозрачни стъкла и не виждам защо да не се използват-абсолютно безсмислено ограничение според мен.
    Но относно шаситата-те това е въпросът.
    Според правилника
    6.4.7. Разрешено е използването само на пластмасово шаси, без тунинг с изключение на щангите за управление.
    и доколкото разбрах със КАПСОЛОВАН МОТОР еднакъв за всички.
    6.4.1. Всички коли трябва да имат независимо окачване върху четирите
    колела. Могат да се съзтезават автомобили 4WD и 2WD.-
    Това за независимото окачване нещо не се връзва май...
    Та искам да чуя някои мнения относно какво според вас може да се счита за тунинг и как то би се отразило на ходовите качества на модела при положение че той е спънат по правилник с този някакъв мотор на който освен с две капки масло не можеш да му помогнеш повече.
    Моля не забравяйте че основното предназначение на този клас е да е по-достъпен-разбирай по-евтин!!!
    Последна редакция от Владо Янков; 09.03.2010 на 21:36.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Владо, че то май няма сток клас, кой кара вече в него?
    Румен Драганов

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Ами аз като лицензиран състезател не знам все още има ли-няма ли такъв клас.Явно вие дето сте били на събранието правите някаква завера и сте засекретили великите си решения да не би да им се чуди света.
    А може би някои хора не искат евтини класове-няма смисъл-като ще е гарга рошава да е.
    Да ама така никога няма да се развие този спорт-и Шумахер не се е учил на Ferrari да кара кола.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Quote Originally Posted by Владо Янков View Post
    Ами аз като лицензиран състезател не знам все още има ли-няма ли такъв клас.Явно вие дето сте били на събранието правите някаква завера и сте засекретили великите си решения да не би да им се чуди света.
    А може би някои хора не искат евтини класове-няма смисъл-като ще е гарга рошава да е.
    Да ама така никога няма да се развие този спорт-и Шумахер не се е учил на Ferrari да кара кола.
    Прав си, засекретихме всичко. А Шумахер се е учил на Трабант.....
    Румен Драганов

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    Румене,
    Ти като един от присъствалите делегирани представители на събранието защо не обясниш на нас простолюдието какво,защо и как аджаба гласувахте за този клас?Не ни оставяй да тънем в незнание

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Quote Originally Posted by Владо Янков View Post
    Румене,
    Ти като един от присъствалите делегирани представители на събранието защо не обясниш на нас простолюдието какво,защо и как аджаба гласувахте за този клас?Не ни оставяй да тънем в незнание
    Честно да ти кажа нищо не помня. И аз чакам да излезе протокола и новите гласувани предложения. След като свърши събранието си продадох папката.
    Румен Драганов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Спортен правилник за клас F3С по FАІ
    от Lidkin във форум: Хеликоптери
    Replies: 0
    Последно мнение: 07.01.2010, 22:36

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен