Наистина е перфектна.
Имах един сериозен проблем със зареждачките: начинът на зареждане на литиева батерия с вграден балансер за предавател. Имам няколко зареждачки, но нито една на ми върши работа както искам. Касае се за следното: Имам желание да зареждам батерията на предавателите както си му е реда - през буксата. Но зареждачките, които имат ръчна функция не разпознават батерията през тази букса. А зареждачките, които я разпознават, нямат ръчни режими и зареждат направо с минимум 1С (2,5 ампера). В първия случай се налага да свалям батерията при всяко зареждане (нещо, което не искам да правя често), а във втория случай рискувам да изгори защитата от претоварване. Касае се за точно определена марка предаватели... Желанието ми е да зареждам през буксата с 0,1 или 0,2С и да не вадя батерията. Сега с новата зареждачка този ми проблем е решен - разпознава през буксата и има ръчни режими. ЧУДЕСНО!
Все още не ми остава време да я разгледам основно... Първото, което ме очарова е компактния размер. Очаквах, че е по-голяма, но останах приятно изненадан от факта, че е с размерите на В6. С една дума - идеална е! Повече от това няма какво да се желае!