+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 5 от общо 5

Тема: КАТИН

  1. #1
    Забранен
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    11

    КАТИН

    Приятели, на никой ли не му пука какво стана с полският президент и с много други представители на полската власт ? Не видях нито едно мнение или коментар по въпроса тук...

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    11

    АЗ МИСЛЯ. ЧЕ ТАЗИ КАТАСТРОФА Е ЗНАК СВИШЕ, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПРОЩАВАМЕ НА ПАЛАЧИТЕ СИ. ЛЕХ КАЧИНСКИ ОТИВАШЕ ДА СЕ ПОМИРИ С ПАЛАЧИТЕ НА 22 000 ПОЛСКИ ВОЕННИ И ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ, ИЗБИТИ ОТ СЪВЕТСКИТЕ ВОЙСКИ ПРЕЗ 1940 Г. ГОСПОД НЕ ПРОЩАВА !!! ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА ИМ !!!

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    http://bnt.bg/bg/news/view/26305/pol...enta_kachinski

    Трагедията е много голяма. Освен президента е загинал и целия Генерален щаб на полската армия, както и голяма част от висшите ръководни кадри на Полша и техните семейства.

    Според информацията в линка има вероятност президента сам да е предизвикал катастрофата, като е разпоредил на екипажа да кацне въпреки мъглата, въпреки трите неуспешни захода и въпреки забраната за кацане на диспечерите. Като отворят черните кутии, ще се разбере.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by goti View Post
    АЗ МИСЛЯ. ЧЕ ТАЗИ КАТАСТРОФА Е ЗНАК СВИШЕ, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПРОЩАВАМЕ НА ПАЛАЧИТЕ СИ. ЛЕХ КАЧИНСКИ ОТИВАШЕ ДА СЕ ПОМИРИ С ПАЛАЧИТЕ НА 22 000 ПОЛСКИ ВОЕННИ И ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ, ИЗБИТИ ОТ СЪВЕТСКИТЕ ВОЙСКИ ПРЕЗ 1940 Г. ГОСПОД НЕ ПРОЩАВА !!! ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА ИМ !!!
    Не мисля че господ тука има нещо общо. Вероятно ще се окаже, че има натрупани едновременно няколко дребни грешки, всяка от които е безопасна сама за себе си, но тяхната комбинация и последователност да е довела до трагедията. При всяка една катастрофа е така.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Наблюдател Аватар на Румен Александров
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    1

    Когато преди година бяха попитали президента Качински, защо не сменя правителствените самолети, той отговори, че не може с лека ръка да харчи парите на данъкоплатците. Съпоставката с действията на наши управленци се налага сама. Бог да прости загиналите.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен