Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

Threaded View

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Quote Originally Posted by vjordanov View Post
    Каквито искаш размери, трябва да го имаш във векторен формат и да се съобразиш с цветовете.
    Тук не пише нищо такова.
    http://modelist.bg/showthread.php?t=...ll=1#post13120
    Защо трябва да го има във векторен формат? На лазер ли ще го режете? Или CNC фреза?
    Поздрави!
    Габриел Димитров
    Варна

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    1

    ...


    ////////////////

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    6

    Здравейте отново! След като skymaster каза, че не знае дали лого ми ще изглежда добре на мястото на старото реших да пробвам ... излезе доста дребно като се опитах да го побера в същото пространство. Не знам дали има вариант да се разшири това място, затова реших да направя вариант на логото който ще изглежда добре, ако разширяването не е решение.





    И искам да изкажа мнение относно идеята, че "нещо което работи не се пипа". Според мен нещо което не се пипа не се и развива ... а нещо което не се развива няма бъдеще.
    Аз също съм моделист, минал през почти всичките му видове, пък и от 7,8 години уча в сферата на изкуството и смея да изкажа мнение: има няколко предложения, които са с няколко нива по-добри от сегашното лого (не визирам мойте, за тях вие ще решите).
    Нека и сегашното лого бъде включено в гласуването, но защо поне не изчакате до края на конкурса преди да сте тропнали с крак, че логото не бива да се сменя ... може да се появи нещо което найстина ще ви хареса и ще промени форума ви в положителна посока.

    Относно въпроса на Wish_Mastera :
    11. В конкурса могат да участвуват и дизайнери, които не са моделисти. Целта е в края на краищата форума да се сдобие с професионално направено лого, което да се харесва на всички моделисти.

  4. #4
    Наблюдател Аватар на vjordanov
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Кюстендил
    Мнения
    22

    Quote Originally Posted by gabriel.dimitrov View Post
    Тук не пише нищо такова.
    http://modelist.bg/showthread.php?t=...ll=1#post13120
    Защо трябва да го има във векторен формат? На лазер ли ще го режете? Или CNC фреза?
    Поздрави!
    Ми там не пише, ама вземи прочети в Интернет повече за това. Няма да го режеме на фреза, а за да се запази резолюцията при предпечат, който е много видове ти трябва вектор, т.е. пътища на логото, а не растерни пиксели.

  5. #5
    Автор Аватар на skymaster
    Регистриран
    Jul 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    174

    @Мencho Това лого наложено на страницата изглежда доста по-добре от старото :) Поздравление за усилията.

    @vjoradnov Към момента към който Габриел си беше пуснал снимката в правилата не е пишело че трябва да е векторен формата. Дори и сега остават непроменени. Ако има някакво такова условии мисля че Матеев трябва да го каже ако ме разбираш :-) .

    Моето предложение
    Последна редакция от skymaster; 20.07.2012 на 12:23.
    Илко Щирков Варна

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен