+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 8 от общо 8

Тема: РЕЗЕРВНИ ПЕРКИ ЗА ХЕЛИКОПТЕР ZS-016A

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    PLOVDIV
    Мнения
    4

    РЕЗЕРВНИ ПЕРКИ ЗА ХЕЛИКОПТЕР ZS-016A

    ЗДРАВЕЙТЕ ИМАМ ОТ СКОРО ХЕЛИКОПТЕР ZS016A,
    НО КАКТО ЧЕСТО СТАВА ДОКАТО СЕ НАУЧА ДА ГО УПРАВЛЯВАМ ИЗПОТРОШИХ ПЕРКИТЕ.
    АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОТКЪДЕ ДА ПОРЪЧАМ ТОЧНО ЗА ТОЗИ МОДЕЛ ПЕРКИ..
    МЕЖДУ ВПРОЧЕМ ДЪЛЖИНАТА ИМ Е КЪМ 280ММ И НАВСЯКЪДЕ ИЗ НЕТА СЪМ ПРЕРОВИЛ НО НЕ ГИ НАМЕРИХ, ТА ПОМАГАЙТЕ ...
    СЪЩО ТАКА, КОЙТО Е НА ТИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ ДАЛИ, АКО ОТ ПОЛИКАРБОНАТ ИЛИ КАРБОН СЕ НАПРАВЯТ НОВИ ПЕРКИ ПО МОСТРА НА СТАРАТА БИ СЕ ПОЛУЧИЛО НЕЩО?
    ПРЕДЛАГАЛИ СА МИ НА LAMA НО ТЕ СА ПО КЪСИ И НЕ МОГАТ ДА ВДИГНАТ ХЕЛИТО- ПОНЕ ТАКА ПРЕДПОЛАГАМ

  2. #2
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Става лесно и бързо с матрица.При мене преди години имаше същия проблем.Със два слоя тънък стъклоплат и по средата малко ровинг се получи доста здраво.С такъв ротор малкото хели реже идеално домати, краставици, лук, марули и трева по поляната без да се чупят лопатите му.
    Прикачени икони Click image for larger version

Name:	matriza lop xeli.JPG‎
Views:	1250
Size:	118.9 KB
ID:	2839  

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    PLOVDIV
    Мнения
    4

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Става лесно и бързо с матрица.При мене преди години имаше същия проблем.Със два слоя тънък стъклоплат и по средата малко ровинг се получи доста здраво.С такъв ротор малкото хели реже идеално домати, краставици, лук, марули и трева по поляната без да се чупят лопатите му.
    МЕРСИ ЗА СЪВЕТА, А ТИ СЪЩИЯ МОДЕЛ ЛИ ИМАШЕ, И КАК СЕ ПРАВИ ТАЗИ МАТРИЦА..???

  4. #4
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Матрица и отливки се правят по много начини, по принцип всеки които ги прави влага нещо и от себе си след година две опит и така до безкрай.В нета има огромно количество информация как се правят матрици и прочие неща композитни за нашето хоби.Ето линк:
    http://www.airgroup2000.com/forum/vi...c.php?t=221777
    където преди години съм описъл максимално подробно направата на една възможно най-лесна матрица по такъв лесен и елементарен начин че да се направи от почти всеки в домашно любителско аматъорски условия.Дет се вика с две думи основата съм я дал колкото съм можал, от там насетне всеки поема по някъв си негов път и така докато стигне нивото до което може в тази технология.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    PLOVDIV
    Мнения
    4

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Матрица и отливки се правят по много начини, по принцип всеки които ги прави влага нещо и от себе си след година две опит и така до безкрай.В нета има огромно количество информация как се правят матрици и прочие неща композитни за нашето хоби.Ето линк:
    http://www.airgroup2000.com/forum/vi...c.php?t=221777
    където преди години съм описъл максимално подробно направата на една възможно най-лесна матрица по такъв лесен и елементарен начин че да се направи от почти всеки в домашно любителско аматъорски условия.Дет се вика с две думи основата съм я дал колкото съм можал, от там насетне всеки поема по някъв си негов път и така докато стигне нивото до което може в тази технология.
    БЛАГОДАРЯ, БЕШЕ МНОГО ИЗЧЕРПАТЕЛЕН

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2011
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    1

    Привет и от мен.От скоро съм горд собственик на хеликоптер /Lama V4 E-sky/ и от опит знам за този /и много други/проблем с резервните части.Мога да кажа, че в Б-я единственото място което намерих за доставка и продажба на части това е Zigifly.Магазина се намира в София на ул. Искър.Имат и сайт където можеш да се поровиш за повече подробности.

  7. #7
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Но пък на много по-добра цена можеш да си вземеш лопатки за главния ротор от РЦхоби: http://rchobby.bg/product_info.php?c...oducts_id=4282 Много хубаво магазинче е
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

  8. #8
    Наблюдател Аватар на [VIP™] Best Of The Word
    Регистриран
    Mar 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    13

    Quote Originally Posted by denisista View Post
    Но пък на много по-добра цена можеш да си вземеш лопатки за главния ротор от РЦхоби: http://rchobby.bg/product_info.php?c...oducts_id=4282 Много хубаво магазинче е
    Бих искал да попитам каква е широчината и дължината на перката ? Защото и аз имам едно хели и се опитвам да му намеря перка от месеци , но без успех .Благодаря предварително

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен