+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 14 от общо 14

Тема: За тези, които започват сега.

  1. #11
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Ники, според мен няма да е лошо да ги публикуваш в отделна тема и тук! Препращането по форуми понякога разсейва...
    Защо да не направим нещо качествено и добре подредено, тъкмо имаме повод, че започва от нулата (визирам форума).
    Мисля, че перфектен пример за това е твоята тема с АРФ-чето. Нека не клоним повече от темата а да говорим за модели. Утре може да понапиша нещо, защото сега се уморих да пиша насам-натам с този тъч-пад.
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

  2. #12
    Наблюдател Аватар на chobbkillah
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    гр.Пирдоп
    Мнения
    2

    Rookie

    Здравейте,
    абсолютно нов съм във форума и в хобито. Отдавна ми се иска да се захвана с нещо подобно. Слава Богу разполагам с достатъчна техника като машини, фрези, лазери за рязане и гравиране, неща, които мисля, че ще ми бъдат полезни. Но наистина не знам откъде да започна. Може би трябва да отскоча до някой магазин, където да ми бъде оказана помощ за началото. Не съм сигурен без консултант в онлайн магазин, че ще се справя. Всеки съвет от Вас би ми бил полезен.

  3. #13
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Най-добре ще е да се свържеш с активен моделист, който да те въведе в основните неща. Да ти покаже, разкаже кое-как става и тогава да прецениш точно какъв вид модел искаш да притежаваш.

    А дали да е купен, правен или нещо по средата, ще ти се избистри само след като навлезеш малко.

    Потърси някой опитен моделист наблизо. Няма да ти откаже помощ!
    Георги Русинов

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    vidin
    Мнения
    2

    Извинявайте ако въпросите ми са неуместни.
    1. Искам да попитам muns каква е разликата между тренер горноплощник с обемно крило и тяло и класиката STC.Аз съм нов в този форум.
    2. Частите от сайта www.hobbyking.com от USA ли ще дойдат и сигурен ли е този сайт.
    3. Има ли някой авиомоделист от Видин.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен