Quote Originally Posted by nickarsow View Post
Ами идеята е продиктувана от това, че тук нямаме големи обширни открити пространства. Летим с Коцето Костов на няколко ливади около Смолян, Стойките и на Рожен, ама има течения, които по някога ни стряскат и "отвличат" самолетите, та едвам успяваме да ги върнем. Тук рядко има дни почти без вятър. Щеше ми се да вдигнем повечко височина, на която да ползвам помощта на стабилизиращата система, като редуцирам тягата максимално и оставя самолета повечко време да се рее.....повечко кеф, дет се вика...
Проблема при голямата височина е, че дори с очила, малко трудно го фиксирам, та със системата ще ми е малко по-спокойно. Коцето е доста по-напред с материала...аз още се уча....пропуснал съм назад във времето много, но общо взето нямам лоши крашове.

П.П. Снощи набарах едно китайче, което го водят в ebay - надежден доставчик с голям рейтинг. Даде цена $75 за 10бр. ENC-03RB/RC барабар с доставката, но не съм 100% сигурен дали KapteinKUK е нашия контролер или по-скоро е FY-20A. Ти какво мислиш?
ами ако те мързи да се занимаваш fy-20a ще ти свърши работа...чел съм само добри отзиви за тази система!!