+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 35

Тема: Двупосочно дигитално излъчване на 869-915Mhz

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Хубавото тука е, че всички компоненти са от една и съща фирма, което означава, че сглобката е проверена. Е така е поне на теория, а на практика - ами ще видим. Отделно от това обещават големи километри - чак звучи невероятно. Никоя друга система по света не се изхвърля с толкова километри, но всички останали са на 433 MHz. Тука използват 900 MHz и дано приказките за километрите да са верни. Ще видим.....

    Надявам се продавачите си дават ясна сметка, че ако излъжат, че излъжат само един единствен моделист в България, и всички останали моментално ще научат за това. Е аз съм готов да съм опитното зайче, но така като гледам, май няма да са в състояние да ми съберат един пълен комплект от днес за утре.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    52

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Хубавото тука е, че всички компоненти са от една и съща фирма, което означава, че сглобката е проверена. Е така е поне на теория, а на практика - ами ще видим. Отделно от това обещават големи километри - чак звучи невероятно. Никоя друга система по света не се изхвърля с толкова километри, но всички останали са на 433 MHz. Тука използват 900 MHz и дано приказките за километрите да са верни. Ще видим.....

    Надявам се продавачите си дават ясна сметка, че ако излъжат, че излъжат само един единствен моделист в България, и всички останали моментално ще научат за това. Е аз съм готов да съм опитното зайче, но така като гледам, май няма да са в състояние да ми съберат един пълен комплект от днес за утре.
    Характеристикита на системите LRS са взети от производителя, не е в наш интерес да пишем измислени неща.
    Имате пълното право да не се доверявате, и аз съм на този принцип "Око да види-ръка да пипне". Можете да се запознаете с "Условия за връщане на закупена стока" на нашия магазин.

    Поздрави.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен