+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 32

Тема: въпросче за

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    7

    Безценен Автор
    --------------------------------------------------------------------------------

    Регистриран:Jan 2010
    Живее в:гр. Пловдив
    Мнения:627Г-н Стефанов, благодаря за отправените съвети, но аз искам да припомня, че става дума за моделистки форуми, а не за бегемама. Можете ли да ми отговорите колко теми, свързани с някакъв вид моделизъм сте създали и колко съвета и помощ сте реализирали към останали съфорумци?

    Вероятно аз греша, приемайки специализираните форуми като вид база за инфообмен. Бихте ли споделили количеството на инфообмена, който реализирахте в областта на моделизмите през последната година?

    Добре е да се дават съвети, когато съветващият притежава нужната ерудиция и знания. Във всички други случаи става дума за вид (разновидност) на бегемамата...
    Георги Русинов

    Привет!
    Нямам публикувани теми, свързани с някакъв вид моделизъм за жалост нито тук нито там.
    Опитал съм да дам съвети и помощ към колегите, но обема е много малък, понеже съм ограничен от времето с, което разполагам.
    "Количеството на инфообмена",който съм реализирал през последните 3-4 години е минимален.
    Единственото, което съм сторил по отношение на Моделизма са две летящи крила и едно корабче, но не се срамувам от това.
    Пиша тези редове, защото съм убеден, че във възникналата полемика м/у форумите е нужно да се прояви чест и достойнство и нещата да се преценяват безпристрастно. Тук няма специфични знания, и не е необходима "моделарска" ерудиция и знание.Нещата се свеждат до елементарна коректност. Би ли обяснил какво е "бегемамата"?
    Константин Стефанов
    Последна редакция от volf48; 25.02.2012 на 20:02.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by volf48 View Post
    Би ли обяснил какво е "бегемамата"?
    Форум е. Нещо като нарицателно за специалисти по всичко. По-точно специалистки. http://www.bg-mamma.com/

    Надявам се не се докачаш на написаното от мен. Имам навика да казвам пряко това, което мисля, а когато насреща постъпват по същия начин, комуникацията е много лесна.

    Там всяка втора тема приключва със скандал, банове, заплахи, а нерядко и съд.
    Георги Русинов

  3. #3
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Да кажа и аз. Последно време в Моделистика комерсиалните теми са повече от всички останали- какво да пишеш (ако ти дават) ако получаваш само присмех от админи и модератори по теми дето те абер си нямат ,без значение дали ти си специалист и с образование- тяхното мнение е меродавно. Много хора разбраха това и спряха да пишат - върнете се към 2008- 2007г и вижте темите. Сравнете ги с днешните-деградация. До това качество се е стигнало с годините. Нека си пишат младоците в Моделистика и да щракат по банерите - на Христо от това му се пълни джоба- от умници дето знаят и могат пари не падат. Ха наздраве.

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    ОООпа-яка бърсалка е паднала. Не ми пука защо, но незнайно защо в Моделистиката също е паднала яка бърсалка. Няма Готи,няма Гебо ,няма дори идоста банове. Изводите си вадете сами.Нямам намерение да обиждам кой да е- извинения.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Има бе! Ина БАН-ове. При това все още без причина...

    Георги Русинов

  6. #6
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Има банове , но само ние си ги знаем. Всичко е забърсал( БАНОВЕ, ПРОФИЛИ)... за Моделистиката иде реч.
    Последна редакция от mmfsr; 08.03.2012 на 07:37.

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Хайде Спрете Бре МАМА МУ СТАРА
    Защо постоянно трябва да има дрязги.
    Дърти Мъже Сме и Наливаме Същия Манталитет в Децата
    Матеев честно казано ако забършеш всички тия дразги и ........... според мен ще е най добре.
    "Любете се бре хора бъдете Ге...... а не обикновени бедни Пед......"
    Анатоли Бовянски
    София

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Въпрос за Ц.Т.
    от mmfsr във форум: Самолети
    Replies: 26
    Последно мнение: 04.04.2011, 22:11

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен