+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 8 от общо 8

Тема: Несполучлив тренер

  1. #1
    Наблюдател Аватар на H. Dimitrov - MIG-29
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    9

    Несполучлив тренер

    Преди месец се опитах да направя едно тренерче от този сайт: http://www.mikeysrc.com/Sport-Trainer.html е чертежа, но опашното крило е леко криво, моторамата е нагоре (за моторамата знам, че трябва да е по линията на опашното крило). Другия проблем е, че в полет ще се скърши опашната част на самолета (много е слаба) и последния проблем е, че предното крило (дългото) не съм му ударил точно центъра където да го залепя. Ето малко снимки: http://plovdiv4000mig29.snimka.bg/ho...79779.27351467 (Качил съм и на МиГ-29 снимки, но той не е залепен).
    Ако някой знае как мога да си поправя тренера да пише. Благодаря предварително!!! Съжалявам за лошото качество на снимките.
    H. Dimitrov `97 - Leteca-97

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    26

    Приятелю, ела на могилата до пожарната в Тракия през уикендите и" попивай", кой какво е направил, как и от къде е почнал.
    Никой няма да те пренебрегне и ще отговори на въпросите ти.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Смолян
    Мнения
    40

    Несполучлив тренер

    Аз правих точно този модел. Според мен модела не е за начинаещи тялото е много слабо от мотора до опашката сложих от двете страни балсови летвички , направих и вертикално кормило защото нямаше наложи се да срежа крилото и да го направя с диедър като преди това увеличих дебелината на профила всичко това се наложи защото пилота е начинаещ и не на последно место ЦТ

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    Това не е тренер.
    Това , че нещо прилича на друго нещо :) него прави тренер.
    Това е вашият модел :
    http://www.rcgroups.com/forums/showt...&highlight=stc

  5. #5
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Точно този беше първият ми модел (СТЦ-то). И повярвай ми - струва си . Обаче ъгълът на мотора да знаеш, че трябва да е леко надолу при този тип модели. Според мен за тренери силитронът като материал е по-добър от депрон. Силитронът се чупи много по-трудно от депрон, поради причината, че той е доста по-гЪвКаВ обаче за него ти трябват повече укрепления, за които спокойно можеш да използваш дървени шишчета или още по-добре - карбон. Така направих моето СТЦ и изненадващо за повечето тренери - тУй нЕщО и дО дЕн дНеШеН фЪрЧИ. Успех!
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

  6. #6
    Наблюдател Аватар на H. Dimitrov - MIG-29
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    9

    Благодаря за всички мнения колеги. kanara27 на могилата идвах 2011 през лятото и сега като завърша пак започвам да идвам мисля неделя 10.06 да намина през могилата.
    H. Dimitrov `97 - Leteca-97

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    26

    До болка ми е познат аватара ти... Какво общо имаш с Графа и най-вече с II-ра ескадрила ?

  8. #8
    Наблюдател Аватар на H. Dimitrov - MIG-29
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    9

    С Граф Игнатиево нямам много общо познавам много малко само двама пилоти имам ги като приятели във Facebook също така е и с II-ра Ескадрила. Искам да ставам пилот на ВВС още около 9-10 години учене.
    H. Dimitrov `97 - Leteca-97

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен