+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: запитване за апаратура

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Ловеч
    Мнения
    19

    запитване за апаратура

    здравейте някой случаино да има такава апаратура да сподели мненията си http://www.rcmodelpart.com/product.php?id_product=550 интересуваме дали е съвместима с други приемници
    Велизар Джабраилов

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    и на мене ми допада цената , многото настройки .
    Ама дали е хубава :) тука удрям на камън .
    Атанас Г. Янков набор 79г.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Ловеч
    Мнения
    19

    аз си я закупих без приемник днес я пуснах за пръв път менюто ми изглежда доста по различно от останалите сега ми предстои да си поръчам и приемник и да я изпробвам надявам се да е добра но ще видим
    Велизар Джабраилов

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    55

    за колко време дойде при тебе - и имаше ли проблеми с митницата. Все пак това са много над 15$ ( които не се обмитяват )

    Харесва ми че доставката е безплатна - поне така успях да видя . Имаше ли и проблеми с кашона - ударен , скъсан , отварян.

    Аз също съм си харесал нещо високочестотно в гигахерци - доло горе за толкова парички . Все пак сме криза :)
    Атанас Г. Янков набор 79г.

  5. #5
    Потребител Аватар на RCmodelist
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    54

    T810

    Скоро имах работа с такава радиоапаратура, известна под името Т810. Първото ми впечатление от апаратурата е сравнително добро. Материалите, от които е направена външно изглеждат по-качествени от повечето китайски апаратури на пазара. Дисплея е голям и със силна подсветка. Менюто е лесно достъпно, но е по-различно организирано от обичайното. Получих апаратурата с MODE 1 вариант, но лесно я обърнах в MODE 2.
    Използвах апаратурата за първо литване на TAROT 500, копие на T-REX 500. Мога да кажа, че хеликоптера се управлява прилично добре с тази апаратура и никоя функция не ми липсваше за настройка, въпреки странното на пръв поглед меню.
    Апаратурата дойде с приемник и не съм пробвал съвместимост с други приемници.
    Иво Балчев

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Ловеч
    Мнения
    19

    апаратурата ми пристигна за 11 дена защото в българия са я бавили 3 дена не съм минавал митница кутията не е омачкана много леко ръбчетата но не е проблем това иначе никакви проблеми не съм имал
    Велизар Джабраилов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен