+ Ново Мнение
Страница 8 от 16
ПърваПърва ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 71 до 80 от общо 155

Тема: Хели клас 250

  1. #71
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    При ремъка направих грешка при самото поставяне- реших да го вкарам с отверка на макаричката. Явно тази отверка го е деформирала, и от там се е получило слабо място. Иначе съм 100% сигурен че го поставих както трябва- точно по инструкция, защото го проверих 3-4 пъти. Има друга възможност- ремъчето да е било боклук. Както и да е, смяната му отне около 10мин.
    Оказа се че на лагерчето са му изпадали съчмите. Вече всичко е сменено и днес пак ще се лети.
    Николай, ако ти трябва някоя резервна част за 250, която ти нямаш, аз в 99% от случеите ще мога да ти помогна.

    Вчера свалих данните от логъра- оказа се че при висене моторчето консумира 11-12А. Контрлера беше загрял до 45 градуса, но вън беше страшна жега. Не знам дали разади жегата или нещо друго, но батерията, която е чисто нова турниги 3 клерти 800мач 20С беше загряла доста. Днес ще пробвам и другите батерии, които са РИНО 750мач 3 клетки 20С.
    Неделчо Брънчев

  2. #72
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Вече имам още една джиджавка на хелито http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...dProduct=13276


    Николай, можеш ли да ми кажеш колко е полетното ти време, а също и полетното тегло?
    Неделчо Брънчев

  3. #73
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Мдаа, оказа се че с новият мотор и 14 зъба пиньон обоотите пак са високи и за това моторчето дърпа 10А при висене. Сега ще сложа 13 зъба пиньон и всичко трябва да бъде нормално. Надявам се консумацията да падне поне до 5-6А. (поне имам всичко необходимо в наличност)
    Неделчо Брънчев

  4. #74
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Готово, пиньона е сменен, и консумацията падна на 6А. Като се оправи времето ще излезна на игрището да го пробвам. Също така смених старият 40А контролер с 20А супер брейн.
    Неделчо Брънчев

  5. #75
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    аз имам под ръка хоби магазин, но като си дойда ако се наложи някоя част ще звънкам.полетното ми време е 6 минути така съм направил предавателя.на шестата минута почва да писука,обеден съм обаче ,це 10 минути ще изкара без проблем.Теглото не го знам колко е.

  6. #76
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    e вече ми трябват части преди малко го презимих преждевременно на една страна.нещата които ми трябват в нобикинг са 2-3 долара а в магазина тук 10евро.само кадето незнам ще станат ли.ако има знаещи да споделят.трябва ми дъното с ски и опашните подпори.
    Последна редакция от Nikolay; 25.07.2010 на 22:05.

  7. #77
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Ако си в България- мога да ти ги пратя.
    Иначе частите които продавяат в хобисити трябва да са напълно съвместими с твоите.
    Последна редакция от de_kata; 25.07.2010 на 20:04.
    Неделчо Брънчев

  8. #78
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Николай, дай снимка на счупеното. Защо не го залепиш?
    Неделчо Брънчев

  9. #79
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    на 5-6 август се пребирам. немогат да се залепят. едно парче е някяде из тревата.дъното ми трябва,и подпорите на опашката ще ти изпратя линковете.http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...&_Landing_Skid http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...50GT_Skid_Pipe http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...50GT_Tail_Boom http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...il_Support_Rod

  10. #80
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Между другото, не знам дали знаеш, но на мен поръчките от хобисити ми пристигат за около седмица и нещо.
    Иначе тези чаркове ги имам, макар и само един път като резервни. Вероятно ще мога да ти услужа. (стига да не ги счупя и аз)
    Неделчо Брънчев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Подобни теми

  1. Спортен правилник за клас F3С по FАІ
    от Lidkin във форум: Хеликоптери
    Replies: 0
    Последно мнение: 07.01.2010, 22:36

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен