Дам, оста на двигателя и челното ребро са си с ъгъл.Меря осевата линия която върви през целия самолет, почва от най-предната точка на вала на двигателя, има надлъжник там по цялата дължина на тялото и е на едно ниво с хоризонталния стабилизатор.Така двете хорди на хоризонтален стабилизатор и крило в момента са успоредни една на друга, но на различно ниво.Хордата на хоризонталния стаб е на осевата линия, а хордата на крилото е под защото е нископлощник този модел. Относно щипките на тягите -да, та са си оригиналните който идват в комплекта и нарочно не съм сложил силиконов или друг шлаух защото не съм видял до сега да се откачи такава щипка по време на полет/друг е въпросът ако щипките са разшлъондени и се откопчават лесно-при мене до сега нема такова нещо/.След като усвоя самолета, което усвояване е от направени поне 50 полета без проблеми и поне 30 пъти изпълняване на целия комплекс F3A пак без никъв краш или друг проблем тогава може да им сложа шлаух, или да ги заменя с ябълковидни съединения /имам ги налични/ но не ми се слагат още, защото не съм сигурен дали ще мина изцяло на якове поне два или три ЯКА в различни размери, или ще литкам и този модел успоредно с яковете.Така правя поне до сега и не съм имал проблеми. По време на полетите то едно по едно си идват разбира се някои си нещица които да се правят, или подменят. Иначе не е интересно само да се лети трябва и да се човърка чат пат и усвояването на самолета да става бавно и полека за да се насладя изцяло на него, а и за да ми мине целия през ръцете.Относно ауспуха ако е с главата надоло то трябва да режа красивия нос за да се покаже ауспуха извън него странично което ще е много по гадно за визията, така съм го резнал само от долната страна и е единствения възможен начин да се побере двигателя без да се реже отвор в носа отстрани. Ако виждаш някакви нередности по конструкцията казваи да ги оправям докато не съм облекъл тялото.