Не помня чак толкоз горещо да съм ти препоръчвал ЛЕО. Помня, че се чудеше кой от двата... Сега имам повече впечатления, отколкото в началото на лятото.

Помня също така, че дискутирахме съдържанието на масло. Ще потърся хисторито да видя какво съм писал и ако е подвеждащо - ще се извиня публично.

Но ето, че ти сам твърдиш, че моторите ти работят добре. Следователно не съм те подвел. :) В крайна сметка това се иска от тях. А температура от 120-130 градуса е напълно нормална за двигатели с въздушно охлаждане.
По въпроса за маслото - не споделям мнението, че намалянето на количеството масло увеличава количеството гориво. Двигателят гори МЕТАНОЛ, а не масло. Увеличеното количество масло НЕ намаля мощността, защото то не участва в горивния процес. Единствено се налага да отвием малко повече иглата, нищо друго.
Но повечето масло във всички случаи действа по-добре на работата и топлинните характеристики на един двигател, котколкото заниженото му съдържание. За справка - виж книжката към мотора. Там трябва да пише точно какво гориво му е нужно.


За да не ти се къса маркуча, сложи такъв, който е точно предназначен за тая цел!!!