Аз лично съм изложил опита си
http://modelist.bg/newreply.php?do=newreply&p=3778
все още съм на същото мнение
Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
Контролери
от контролери не разбирах и затова се придържах към препоръките на производителите на мотори
не съм доволен от
BK Elecktronik засичат фази по причина на софта
Наскеr Master несъответствия в параметри, неправилно оразмерени силовата част
Castel Creation за тях базата данни е най голяма Тези контролери са най голямата лъжа!
Ако някой възнаАмерява да се блъска 1500 километра за да се състезава в чехия или германия е желателно да не си ги слага в моделите щото тези контролери се бъгват и си пропускаш състезанието.
иначе и Joe Ford и Patric Castelo са мнго отзивчиви ама на финала нама кое да заличи разочарованието.

нямам оплаквания към контролерите на Ленер жалко че не се правят повече
Никакви проблеми със контролерите на Марк Зайтцев Markus за мен това са най добрите контролери

контролерите Schulze имам няколко от тях. Това са най скъпите контролери. със ъигурност НЕ си заслужават цената. Тя е повече израз на кооперативно самочуствие от колкото съоветствие на някъкво съвършенство за което се претендира

Като оптимум качество цена по мое скромно мнение са новите версии на Sea King които са със бързия процесор като на Markus aqva 110 и са със външен резет чип. За ползване при лодките се нуждаят допърнително лакиране. Освен това условието за дължина на кабелите трябва да се спазва безкомпромисно.
.
дано чуем и други мнения