Quote Originally Posted by rumen View Post
Не съм убеден, че за 300 лв. ще вземеш най-доброто, а пък за страничните ефекти сам ще се убедиш, че не са изгодни - пример - караш си модела и изведнъж чупиш някоя част. Оставаш с пръст в устата, защото нямаш да я подмениш и гледаш злобно как другите карат и си правят кефа. Поръчваш си по нета частта и чакаш още 20 дни доставка, а през това време приятелите ти се кефят максимално и ти пак си с пръст в устата и се ядосваш. Тази схема е изпитана и не се опитвай да откриваш топлата вода. Ако искаш се вслушай в съветите, които ти дават съфорумниците, ако ли пък не - твоя воля. И не на последно място - не налитай на най-ефтините модели, защото ще си скубеш косите след това.

Предполагам името ти е Милен. Ако имаж желание ела на 10 и 11.09. на хиподрума и виж с очите си за какво иде реч. Намери ме и ще поговорим.
Успех.
Здравей, Милен съм да :). Имах в предвид, че искам да взема най-доброто за 300лв, а не най-доброто въобще. Знам до какви цени може да се стигне по принцип. Това с 20-те дена чакане не ми е проблем. По принцип имам сравнително малко свободно време, така или иначе и нямам амбиции да ставам маниак, просто искам да се позабавлявам когато мога. Тези модели с четковите мотори не могат да ми доставят нужното удоволствие, за това че предпочитам да чакам 20 дена, ама през останалото време да се забавлявам на макс. А пък навремето имаше един сейлс мен от тошиба, който като го попитах как продава мунтифункционални копирни машини, след като като се счупи и губиш и принтер и факс и скенер едновременно. Знаете ли какво каза той - ами предлагам им да си купят два . По този повод, следващата джаджа ще е от микро сериите .

Иначе, доста ме блазни този 1:8 модел за 200 долара... ще помисля още малко.

А за 10 и 11, ще се опитам да дойда.