Благодаря момчета, нещата май ще се ре6ат, поне по отно6ение на ресета. Кондензаторите около стаб. бяха едни от първите сменени.Смених последно и стабилизатора. Презапоих и куплунзите (двата по средата БЕЗ този на дисплея). Нещата се оформят около кварца. последно презапоих и него и вси4ко се кротна. Пропуснах да кажа, че явно снощи я бях "раздразнил" 4е на 2 пъти след серия от ресети(без да я барам просто си стои и я наблюдавам) се тигна до пълно умиране и флашване. като единия път стана така, 4е бутоните и джойстиците работят, а няма дисплей. има само подсветка. За ли-йона просто тя си е предвидена да работи с 8Х1,5в=12в (ако е с нормални батерий) на много клипове из интернет, след пускане на апаратурата на дисплея ясно се вижда 12-12,4в мисля 4е при толкова стабилизатори вътре не би било проблем само малко 6те позагрват. Много пове4е време издържат, както и липото. Наблюдавах я с последните експерименти, 4е за цяла вечер няма да е паднало напрежението и с волт.Кофтито е 4е тези де ползвам (дарение) са малко по големи и едната е залепена отвън на капа4ето. Ползвам батерия направена от 3бр. литиево-йонни елементи от касов апарат. Дори и да са негодни за касов апарат пов4ето стават за подобна схемотехника. за сега толкова по въпроса ..дове4ера ще видя дали съм спе4елил само битката или и войната. :)