Резултати от анкетата: Представлява ли интерес за вас такава промяна в апаратурата ви ?

Гласували
67. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, намирам я за наложителна!

    42
    62.69%
  • Нямам необходимите умения, но бих искал да я променя.

    13
    19.40%
  • Не - оригиналния софтуер си ми харесва

    4
    5.97%
  • Не ползвам такава апаратура.

    8
    11.94%
+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 249

Тема: Хардуерни и софтуерни благинки за Turnigy TGY 9X, Eurgle/FlySky/Imax

Threaded View

  1. #1
    Автор Аватар на peturgp
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    гр.Сливен
    Мнения
    137

    до smary

    smarty по въпроса с хелитата.Сложих този файл за 450 който е в темата ти и 1,2 и 6 започват да полудяват в различна последователност самички.Сега чета упътването като първолак и проучвам миксерите.Засега имам някакъв успех но още не съм пробвал как е във въздуха.Все пак аз не съм критерии защото съм на етап като вдигна хелито гледам да не го тръшна .
    П. Петров
    Сливен

    МРАЗЯ ДУМАТА CRASH. Все пак сме българи!

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    447

    Мартине,
    Имаш ли поглед над версиите след 357 ( stable ), тествал ли си ги и какво ти е мнението? До колкото чета, още не са маркирани, като стабилни.
    Николай Арсов - дърт авиомоделист от 1967г.

  3. #3
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Николай,
    в момента съм с 363
    Проблеми не виждам никакви. Само плюсовете, които изброих.
    Бързам и слагам най-новите версии, нищо, че не са "стейбъл". Правя го от любопитство най-вече.
    Ако има бъг ще свирна овреме. При мен не е фатално, фъркам само депронки ... засега

    Оня ден пусках едно акробатче в първи полет. За пореден път се убеждавам, колко хубаво нещо е автоматичното тримване с помощта на един бутон - работи прекрасно!
    Само да припомня, че софтуера има възможност в момента в който стабилизирате модела (първоначално само със стиковете) да цъкнете назначен за целта превключвател (аз ползвам ELE просто лявата ми ръка е свободна - включвате и изключвате) и така автоматично тримерите се настройват с необходимите стойности. Разбира се нормания начин за тримване си работи също.

    Поздрави!
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  4. #4
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    peturgp

    до smary
    smarty по въпроса с хелитата.Сложих този файл за 450 който е в темата ти и 1,2 и 6 започват да полудяват в различна последователност самички.
    Виж чудех се защо и в симулатора 1,2,6 се разхождат наляво надясно самички ...
    Зареди си файла с моделите в eePe. Цъкни върху хелито.
    Пусни симулатора - четвъртия бутон - simulate (с шарените точки)
    Ще наблюдаваш същия феномен. Защо това е така - или е бъг или иска мноооого четене.
    По-късно ще гледам да сложа клип с движението - пък дано някой намери обяснение.
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    447

    Момци,
    На някого случвало ли му се е следното с eePe:
    Стартирам софта на лаптопа и.....става едно забиване, от което няма излизане, освен с restart. Всеки опит за END PROGRAM от task menager-а води до нов безкраен dump report и компа става почти неизползваем, като между другото eePe продължава да не се ендва и task manager-a продължава да дава "....not responding" ?
    Рестартирам лаптопа, стартирам eePe - всичко е наред....все едно, че нищо не се е случило....?
    Николай Арсов - дърт авиомоделист от 1967г.

  6. #6
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Сори, че има такъв проблем при теб...
    При мен досега не ми се е случвало. На три win-a (XP, Vista, 7) си работи без забиване.
    Твоя какъв е ?
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    447

    Quote Originally Posted by smarty View Post
    Сори, че има такъв проблем при теб...
    При мен досега не ми се е случвало. На три win-a (XP, Vista, 7) си работи без забиване.
    Твоя какъв е ?
    Най-обикновено XP+SP3. Странното е, че второто стартиране след рестарт е нормално. Сега се ровя да разчопля причината. Забелязах, че при нормално стартиране, търси винаги за нови версии. При забиване не търси или не стига до търсене. След рестарта направих няколко рестартирания на eePe - никакви проблеми. Гася машината, пускам я и ..... забиване. Те такова чудо не ми се беше случвало със софт. Event Viewer-а не дава достатъчно инфо за забиванията - само Event ID: 1002 за eePe.exe.
    Николай Арсов - дърт авиомоделист от 1967г.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен