Quote Originally Posted by stefan aleksiev View Post
Здравей Георги! Първо искам да се извиня ,че моят въпрос предизвика такива коментари от някои специалисти в корабомоделизма. Аз съм на мнение,че човек с малко средства и собствен труд може да си достави удоволствие от хобито, без да да похарчи стотици, да не кажа хиляди евра за същото. За съжаление обаче в последно време във фсрумите свързани с моделизма човек не може да се похвали с това което е направил и има значение за него , веднага се започва със съвети,критики и т.н.,независимо дали ги е гискал.Относно съвети свързани с корабните модели,то в Пазарджик са едни от най-добрите моделисти,които съм сигурен ,че ще ти помогнат ако имаш нужда.Поздрави!
Благодаря за отзивчивостта ти и доброто колегиално отношение,понякога една блага дума е способна да мотивира човек,да го стимулира.Няма проблем за възникналия спор,който тук са често явление предполагам,просто отговорих с подобаваш тон на господина и за да не съм голословен предложих вариант ,с който да изчистим проблема ако е толкова наложително.
Днес е празника на града ни и колегите от Пазарджик направиха достойна демонстрация с малко гонки,естествено пуснах и моята лодка/в паузите м/у гонките/ ,която за мое щастие им хареса и дадоха положителни оценки,разбира се и малко съвети,но всичко в приятелски и колегиален тон.Усетих топля им прием,това беше моята първа проява.
Много е лесно да застанеш на трибуната и да раздаваш оценки,по трудното е да се сработиш с хората ,да ги приобщиш към каузата и да ги направиш съпричастни.Аз съм сигурен ,че в този форум ще намеря приятели с който да контактувам.

С приятелски поздрав към всички