+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 21

Тема: HK-450GT CCPM 3D скоро и при мен!

Threaded View

  1. #1
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    приемници DSM2 има в хоби кинг за 11 долара, ако мислиш да караш само електро DX6i e напълно достатъчна.ако държиш на 7 по- добре изчакай http://www.youtube.com/watch?v=3tttln3e4rQ
    Николай

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2011
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    33

    Здравейте пичове!
    Двата почивни дни прекарах с апаратурата DX7 и симулатора на компютъра. Дотук добре, ама нали съм новобранец хелитата бягат на някъде и трудно ги одържам във въздуха. Контролите отговарят в G5 и G4.5. Питанката ми е, има ли специални настройки в самата апаратура за симулатора или разчита на софтуерната на realflight. За DX6i видях такава настройка, но за DX7 не намерих или не съм търсил както трябва. Апаратурата е Heli версия.

    Това е описанието за Dx6i, за да стане ясно какво питам
    http://ironcreek.net/dx6i
    Тихомир Тодоров

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    61

    Настройките на апаратурата влияят на симулатора. На пример, бутоните за trimming около ръчките на апаратурата коригират хелито на симулатора. DR/Expo настройките също влияят. Експериментирай най-добре! Ако хелито ти бяга в една и съща посока тогава, използвай тези trim бутони от апаратурата. Ако хелито е трудно за одържане, но в различни посоки. Тогава можеш да намалиш DR-а примерно от 100% на 70% и да си сложиш някакво Expo от сорта 20 до 40. И тествай всеки път как го чувстваш.
    Както Десо казва, направи го така, че да се чувстваш най-комфортно при полет. Всеки има различно усещане за хелито.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен