+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 37

Тема: Чертежи на МОНО от балса

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Моля тя, говори ми на "ти".
    А по отношение на съзтезанията ,съм бил на такова,но се оказа че самите съзтезатели не са много словоохтливи,просто демонстрираха голямо самочувствие,което до някакъде ме обиди.
    И този момент го има. Повечето трябва да ги познаваш и да си им проятел за да "проговорят" (малко омагьосан кръг...)
    Утре ще ти дам телефона на един приятел който е доста добър корабо моделист и е от Пазарджик.

    Иначе между избора ЕСО или Моно, моята гледна точка следната- ЕСО е клас с който може да се започне, защото при мего маханиката е по-лесна за изработване, а и самият модел е по-лесен за обурудване. Моно-то пък е клас за по-напреднали, защото модела е сравнително по-труден за изработка, но зтова пък лодката може да се движи значително по-бързо и по-ефектно.
    Неделчо Брънчев

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2011
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    29

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Моля тя, говори ми на "ти".

    И този момент го има. Повечето трябва да ги познаваш и да си им проятел за да "проговорят" (малко омагьосан кръг...)
    Утре ще ти дам телефона на един приятел който е доста добър корабо моделист и е от Пазарджик.

    Иначе между избора ЕСО или Моно, моята гледна точка следната- ЕСО е клас с който може да се започне, защото при мего маханиката е по-лесна за изработване, а и самият модел е по-лесен за обурудване. Моно-то пък е клас за по-напреднали, защото модела е сравнително по-труден за изработка, но зтова пък лодката може да се движи значително по-бързо и по-ефектно.
    Здравей,първо да благодаря за отзивчивоста,все пак сме големи и разумни хора.Моя телефон е 0888706166, скайп goro64,www.doychev-shop.com ,но можем да се видим и да поговорим,защото от едно познаство няма загуба.
    Имам няколко въпроса:
    по електрическата част малко от малко влезнах,с конструкцията на самото корабче не съм на ясно
    Гледам онова твое МОНО/синьото/
    1.Защо на десния борд са тези 2 извода свързани с маркучле,свързано е навярно с охлаждането но не хващам нещо
    2.Защо е този отвор отзад на левия борд,няма ли да влиза вода там
    3.Сполучливо и е да се използват гъвкави валове при тези модели
    4.На това Моно кормилото колко е голямо ориентировъчно,ти ли го прави или е готово,както и дейдвуда,на колко точки лагерува вала

    Извинявам се за досадните и некомпетентни въпроси,но аз само от 3-4 дни започнах да чета и да се интересувам.Това ми бе6е детска мечта но тогава не съм имал ,възможност да я осъществя,знаеш ,че за това се изискват и известни разходи и време,може би сега е дошъл момента и ми се иска да не го пропускам

    С приятелски поздрав

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Чертежи
    от Velizar във форум: Литература
    Replies: 3
    Последно мнение: 29.05.2010, 16:34

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен