+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 64

Тема: Съвместна работа на безчеткови мотори

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Нали знаеш лафа за бореца, който винаги имал закачено едно голямо ремарке на Мерседеса си. Когато го попитали защо винаги го влачи, той казал, че това ремарке всъщност е неговия CD чейнджер с 1 милион диска.

    Та предлагам ти да си закачиш ремарке на MTA-4 и в него да си возиш батериите, спида и охладителната система. А вътре в купето на колата сложи един голям електромотор с диаметър една педя и дължина 2 педи. И после прави фигурата двойно салто с ремарке и странично превъртане на 360 градуса.

    Няма майтап. Досега не съм виждал някой да дрифти с ремарке или да прави салто с него. Пусни един такъв клип в тубата и ще направиш световен фурор.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Неделчо, като чета как увеличаваш мощността и гледаш за по - яки дифове и прочие, потърси по автоморгите някое Субару Джъсти! Ако намериш и да е автоматик, цена няма!

  3. #3
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Нали знаеш лафа за бореца, който винаги имал закачено едно голямо ремарке на Мерседеса си. Когато го попитали защо винаги го влачи, той казал, че това ремарке всъщност е неговия CD чейнджер с 1 милион диска.

    Та предлагам ти да си закачиш ремарке на MTA-4 и в него да си возиш батериите, спида и охладителната система. А вътре в купето на колата сложи един голям електромотор с диаметър една педя и дължина 2 педи. И после прави фигурата двойно салто с ремарке и странично превъртане на 360 градуса.

    Няма майтап. Досега не съм виждал някой да дрифти с ремарке или да прави салто с него. Пусни един такъв клип в тубата и ще направиш световен фурор.
    Хахаха, е за това не се бях сетил.... Само ремарке ще му липсва на това МТА-4. После направо ще мога и аз да се кача в ремаркето и да е возя.
    Неделчо Брънчев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен