Quote Originally Posted by de_kata View Post
За сега смятам да отложа малко проекта с двата мотора, защото намерих спийд който е достатъчно мощен, че да устиска на огромният 2.6кW мотор на количката ми. Ако и този спийд изгори, тогава ще мина на варянта с двaта мотора.

Ето това е контролерчето което съм си харесъл http://www.teamtekin.com/pm_8thscale.html#rx8
Някой случайно да има такъв?
Можеш да си направиш сам толкова мощен контролер колкото ти трябва , просто вземаш произволен друг контролер с подходящи за теб функций и на мястото на неговите мос -фет транзистори монтираш такива за по голям ток или правиш отделен силов модул който управляваш от твоя си контролер желателно да е опто изолиран с транзистори за какъвто си искаш ток и по колкото си искаш в паралел само може да се наложи да си подсилиш драиверите ако транзисторите са повечко и са с по голям гейтов капацитет, така може да си монтираш няколко силови модула и да въртиш няколко мотора на обща ос без проблем управлението им ще е абсолютно синхронно защото ще се следи позицията само на единия мотор а другите по подразбиране трябва да са монтирани правилно на оста, остана само да си пренастроиш токовия сензор(шунта) но това е лесноАко имаш затруднения обади се аз ще ти помогна , вече съм го правил..