Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: Относно лимитите за качване на файлове ....

Threaded View

  1. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Относно компютъра на форума и интернет канала:

    Компютъра на форума се намира в гр. Габрово в централния офис на нашата фирма (СТС Инвест Холдинг). Сървърните ни помещения са едни от най-добрите в града и се ползват от почти всички интернет доставчици, включая и от Нетера. Имаме осигурена климатизация, централизирано UPS захранване и резервно захранване с автоматичен дизелов генератор 60 KW. Дефакто при спиране на тока UPS-ите трябва да издържат само 7 секунди докато се запали генератора. Надеждността е изключително висока и именно това е нещото, което е съблазнило интернет доставчиците в града да прекарат централните си оптики през нашия офис. В него се намират и техните рутери, а от него излизат оптики към различни други точки от Габрово. Повечето доставчици ни плащат наем, а Нетера за благодарност ни е предоставила за ползване излишъците от техния капацитет, които в най-лошия случай рядко падат под 80-100 MB. Дефакто компютъра на форума е директно свързан към националния оптичен пръстен на Нетера и би трябвало към него да имате много кратък Ping.

    До момента натоварването на този интернет канал е нищожно и въобще не ми пука дали то ще се увеличи 10, 100 или 1000 пъти. Тоест можем да поемем още много много. Именно поради тази причина съм премахнал всякакви лимити и съм разрешил хората да Upload-ват колкото си искат снимки или файлове. Това, че все пак има някакъв лимит на размера на снимките е свързано с визуализацията, а не с ресурсите на форума. С дисковете на компютъра също няма проблеми. Засега имате да пълните 2 терабайта дисково пространство. Ако случайно някога го напълните, ще сложим още и още и още. Така че за ресурси не се бойте.

    Колкото до Росимир и Светослав Матееви:
    Росимир съм аз - бащата, а Светослав е моя син на 23 години. И както всички други синове, той си има свое мнение по всички въпроси от живота, което вече не може да бъде манипулирано от мене. Така че той си е той, а аз съм си аз, и в много случаи нашите мнения може и да се различават. Но това си е нормално. Такъв е живота.
    Последна редакция от Mateev; 28.02.2010 на 20:28.
    Росимир Матеев

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен