Май нещата започват да се заформят като управление на база данни през интернет. Трябва само да се направи сайт със съответните полета и да започне да се попълва. Разбира се трябва да има и търсене в архивите. Сайта ще хоства събития и прикрепени към тях документи - снимки, клипове и т.н. Ще има търсене по град, дата, човек, турнир, клас модели и т.н. За всяко събитие може да има шедуле, абонамент и автоматично известяване по мейл за събитията или градовете, за които си се абонирал. Въобще функционалността може да се разширява в зависимост от бъдещите нужди. Важното е обаче да се пази архив на всичко, независимо че в един момент този архив може да стане гигабайти или терабайти.

Готов съм да предложа безплатен хостинг на този сайт. Търси се някой, който да го разработи. Тъкмо имам една разработка на моята фирма СТС Софт за база данни, която поддържа и светкавично обработва терабайтове информация. Умирам от желание да я пусна в реална експлоатация. Засега сме тествали базата със 150 милиарда тика с котировки на финансови инструменти. Базата данни може да поглъща или да дава по 500-600 хиляди записа в секунда. Съвсем на майтап ще управляваме няколко милиона или милиарда снимки.

Нека само някой да се навие да направи WEB интерфейса - другото го поемам аз - базата и хостинга за 1000 години напред в бъдещето.