Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
хоризонтира го флайбара, никаде не пишат за три жироскопа , никъде не настройват патраметрите им...най лесно ще разбереш като залепиш нещо непрозрачно на оптиката и разклатиш модела да видиш има ли реакция...аз несъм ползвал такава система, и ми е много интересно.
Много от производителите не пишат какво точно има в техните стабилизиращи системи, така че се налага по заобиколни признаци да съдим какво точно могат и какво - не. Ярък пример - имам една стабилизираща система на GAUI, която дойде заедно с кита на техния четирикоптер GAUI 330. Сега го сглобявам. Та аз от любопитство претърсих целия интернет с цел да получа информация какво точно стабилизира тази система и какво - не. Никъде обаче не намерих и капка информация по въпроса. Кита на хеликоптера дойде и вътре в неговите книжки също нищо не пише. Дефакто трябва да го сглобя и да го пробвам в полет и чак тогава да разбера кои степени на свобода са стабилизирани и кои - не.

Това много ми намирисва, но няма как. Един вид - купи си четирикоптера, за да разбереш, че си се прекарал. Но няма как. Любопитството ми е огромно, така че рискувах.