+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 41

Тема: podroben 4ertej

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    Name:  123456.bmp
Views: 1813
Size:  1.45 MB Това е скицата на модела а по тези размери работя .Не го копирам от никаде затова незнам каде да монтирам елементите които сам посчил моля ви помогнете .По принцип модела го изработвам от картон,после смятам да го облепя със смола и от тази (стъклената вата) и след това да го доуформям .След няколко дни ще съм готов напълно със корпусът и ще мога да пусна снимки , ако имате някакви предложения или забележки кажете

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    никой ли неиска да ми помогне

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    явно никой няма интерес да ми помогне трябва да се справям сам все пак ви благодаря

  4. #4
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Дай снимки....
    Неделчо Брънчев

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    Click image for larger version

Name:	IMG_1889.jpg
Views:	1605
Size:	62.7 KB
ID:	2504Click image for larger version

Name:	IMG_1888.jpg
Views:	1530
Size:	91.6 KB
ID:	2505Click image for larger version

Name:	IMG_1881.jpg
Views:	1634
Size:	101.1 KB
ID:	2506Click image for larger version

Name:	IMG_1891.jpg
Views:	1603
Size:	58.8 KB
ID:	2507Click image for larger version

Name:	IMG_1884.jpg
Views:	1555
Size:	67.3 KB
ID:	2508 това е за сега

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    смятам да го изтаркам достатачно и да нанеса още поне два слоя смола щото ми се вижда прекалено танко

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    http://kvalitet-21.com/sport/shop.php

    Влез и разгледай.

  8. #8
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Това как си го постигнал. Имам предвид как е изработено. Щото това което виждам силно ме озадачава.
    Димитър Пенев

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2011
    Живее в
    Karlovo
    Мнения
    21

    аз съм наченаещ ,случаино се зарибих като гледах едни клипчета в vbox7 и от там се почна, намерих форумите прочетох почти всички мнения и почнах да тарся някакви чертежи за модел за това писах FSR-V тогава незнаех че са двг хареса ми визията и така видях че никои не пуска и не дава чертежи и от снимки и прочетеното от форумите реших да си измисля модел .Като за наи лесно за мен реших да направя модела от картон и след това да го облепя със смола и стъклоплат след много часове рязане лепене и шкурене сътворих това което се вижда а картона смятам да извадя по следния начин просто да го напалня с вода тои ще се казкашка и с малко шкурене ще го остраня незнам дали съм на прав път но горе долу ми се получава ,сега това което правя мисля че е еко мини поне така го оприличавам аз.Деивуда мисля да го изработя от трабичка (термореле на боилер) а ост от електрод за втулки от тефлон, винт още несъм намерил защото незнам какъв ,руля още не съм го измисел как да стане нямам си и на предтава с какви размери трябва да е но и на него ще му доиде реда. Апаратурата ще е тази http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...idProduct=9042 и сервото http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...dProduct=10976 незнам дали са добри щото не разбирам за това оставям на вас тази част имам един мотор мисля че е четков от ( автоматична антена за кола)ще пусна снимки и на него но мисля че е голям и няма да стане 12v е но незнам оборотите другите всички елементи които трябват макета да потегли са ми неясни контролер мотор батереи (електрониката) в смисъл незнам по какъв критереи се избират и за това моля вас да ми помогнете във избора модела няма да е за състезания поне за сега де ,нещо като за първия ми модел .Който с каквото може да помага ако ви се занимава естествено ,таи ли иначе модела ще си го направя по един или друг начин но друго си е да взимаш опит и знание от можещите и знаещите .За сега толкова от мене утре снимки на полу готовия корпус и моторчето да си кажете мнението

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен