Quote Originally Posted by de_kata View Post
Аз лично харесвам да е по-вдигнат, защото карам предимно градско и често ми се налага да катеря бордюри по 20см.

Според мен, слабото място на главината е там където става закрепянето на шарнирите.
Модела карал ли си го?
Не ти препоръчвам бордюрите на градско освен ако не искаш пак да правиш окачване на една от снимките видях правен горен преден носач-може така да си го взел.Но имай предвид че с голяма скорост и в бордюр е равносилно на челен удар в стена.Дори от метал да направиш окачването то рано или късно ще потдаде на ударите.


Да моя модел съм го карал , и то във вида в който е сега .Тествах го в големия студ тук на сняг и лед.И проблем нямаше.На траш теста (удар с макс. скорост във авто гума )не издържа захвата на носачите във дифовете при околна температура -8'С .Е направих го .Имай в предвид, че шасито и окачването са на доста годинки (23 год.) и материала е PVC .За разлика от новите материали старите не са с нужната якост.А части от алуминиевия и пластмасовия вариант на окачването и дифовите кутии за моя модел вече е почти невъзможно да се намерят,дори по форумите.