Пропуснал съм че и Европейското е обявено за дати на които никога не е провеждано т.е. 06-08 август 2010г. Откакто съществува ФЕМА Европейско се провежда последната събота и неделя на юли или първата събота и неделя на август! Това е! Всичко което прочетох в така наречените проекти са абсолютни глупости родени в мозъка или на пиян или на човек далеч от реалността. Владо моля те помести файловете във форума защото аз нямам толкова познания да видят хората за каква БФАМС става въпрос и ако някой види лъжа в написаното от мен готов съм да се извиня пред всички! Колкото до това кой къде и как ще ме чуе или не предпочитам да си кажа мнението и мъката за скоростните модели тук а не да ходя на крака при разни дюмбели чак във Враца. Има един посетител на този форум който всеки божи ден го посещава и със сигурност ще информира Политбюро на БФАМС за написаното от мен. Още веднъж най отговорно заявявам в качеството си на председател на секция Автомоделизъм в СМК Габрово че моя крак няма да стъпи във Враца за поредната гавра с автомоделизма сътворена и режисирана от ВФАМС т.е. Врачанска федерация по .........