Какво ти закриване?

Вчера целия Габровски клуб ходи на Узана да продължи сезона. За съжаление обаче имаше силен вятър + мъгла, а в неделята и + дъжд. Покарахме малко колички и АТВ-та, но до самолети и хеликоптери не се стигна. Е вярно е, че Христо Христов от Ловеч направи смел експеримент да вдигне хеликоптер при вятър от 40-50 километра в час, но при такава скорост фигури трудно се правят. Цяло чудо е, че успя да го приземи здрав. Веско от Плевен също ни дойде на гости и вдигна във въздуха една депронка. Евала на майсторлъка му. Депронката успешно се съпротивляваше на вятъра и погледнато от земята си стоеше на едно място. Веско правеше чудеса от героизъм да я задържи, при положение че поривите на вятъра непрекъснато я издухваха и преобръщаха. Но майстора си е найстор - излетя си целия акумулатор и я приземи като по учебник. И естествено си получи аплодисментите на всички наблюдатели. Христо с хеликоптера също събра аплодисменти. А ние наземните мишки само подсмърчахме и се молехме вятъра да спре. Е поне ходих с АТВ-то до центъра на България и си щракнах една снимка.

Иначе вечерта изпълнихме и преизпълнихме втората част от събитието - НАПИВАНЕ с ОЛИВАНЕ !!! Там всички се включиха и се представиха добре. И когато бяхме в трета фаза, имаше и каране на колички по масата, както и каране на хеликоптер в залата. Всички се пробваха, като някои от тях (и аз) успяха да го задържат във въздуха цели 5 секунди. На повечето обаче вълната им пречеше (стика крив, командите били големи, фикуса не бил там, където трябва и т.н.

Иначе си изкарахме страхотно !!!!!!!
Който има снимки, нека да ги публикува, че аз от препиване забравих, че имам фотоапарат.