+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 28

Тема: Анонимност

Threaded View

  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    В кръга на шегата това с "майстора" ми допада. От педагогическа гледна точка е едно от верните решения на проблема. :) Всяко забранено нещо е сладко. Всяка норма предизвиква спонтанна реакция срещу нея. Но в педагогиката (и не само) има една думичка - "мотивация". Ако човек е мотивиран може да извърши с удоволствие и най-омразната му дейност. Може би е нужно да се намери най-добрата мотивация. Ако накараш едно дете да свърши нещо, то най-вероятно няма да го свърши. Ако го наградиш - ще го свърши, но след това винаги ще иска награда. Как да накараме детето хем да свърши работата, хем да не му даваме награда, хем то да се изкефи на крайния резултат? :):) Това искам да кажа.

    Както виждате аз съм се подписал. Не защото е трябвало, а защото съм мотивиран да го направя. Моята мотивация беше "чистотата" на този форум и личностите, които пишат в него. Както се казва - да ти е кеф да се представиш! :):)

    Имам още една идея, която би разрешила този казус. Като например да отпаднат никнеймовете. Казвам се Георги и това да ми е никнейма. Както са направили това Руси, Матеев и прочие. Едно име според мен е достатъчно (който иска може и три). Само предложение...
    Георги Русинов

  2. #2
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Това с децата е много точно, но то е така при повечето животни.

    Във форума има вече две доказателства във връзка с анонимността.
    Вижте сами http://modelist.bg/showthread.php?t=27
    Нека Администратора има по-малко работа и да не се превръща в падар.
    Димитър Пенев

  3. #3
    Потребител Аватар на rusi
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    68

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    .................................................
    Както виждате аз съм се подписал. Не защото е трябвало, а защото съм мотивиран да го направя. Моята мотивация беше "чистотата" на този форум и личностите, които пишат в него. Както се казва - да ти е кеф да се представиш! :):) ................................

    "Мисля напразно си чешем езиците и тия дето не са добронамерени - те ще си отидат, като всички участници тук ги игнорирват.
    Просто не им обръщайте внимание."
    Ще си позволя да го допълня по мой си начин: Да не се обръща внимание на недобронамерените по никакъв начин, дори с коментари. Така те нямат почва за развитие. Да има въведено задължение за попълване на име и населено място, но на него да не се държи като на Конституция

    .................................................. .......
    Ето това е отговора, аз на анонимници не отговарям.
    Руси Петков
    0899248862

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен